Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

1 minute ago, Stela said:

Obst..kakvo prezime :ohmy:


na nemačkom obst = povrće
jesmo li ijedno njeno bacanje zaobišli?

Link to comment
  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    415

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    271

8 minutes ago, Defunctus said:

Ako smo vec na tom sirotinjskom paketu, onda komentatori nek prestanu da kukaju sve vreme na rezisera, iritantno je. Odlucili smo se da se ne pitamo i komentarisi sta ti daju.

 

nije da rale i mijaljevic odlucuju da li ce rts kupiti paket cini mi se

Link to comment
26 minutes ago, Defunctus said:

Ako dobro tumacim na sajtu, Vilagos je bacila evropski rekord takmicarki mladjih ispod 23 godine.

Nije, EU23L znači najbolji rezultat ispod 23 godine ove godine u Evropi 

  • +1 1
Link to comment

Najjače je što je ovaj domaći klovn, koji je hajlajt cele večeri, spremio nekakve federe i kerefeke u patici, a domaće neznalice reditelji ga iskulirali gore nego 3 Vilagoške. Koliko su jebeno retardirani čak i za taj osnovni paket

Link to comment

Ih sta bih dao da bude kao za prethodne OI, Eurosport player 5 evrica mesec dana (jedna od boljih kupovina istorijski gledano), bukvalno feed za svako takmicenje u Atletici posebno da se bira, svaki stonoteniski mec, da ne nabrajam cega sam se sve nagledao, i sve jos mogao da gledas unazad. :ziga:

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Samo smo jedne godine imali prenos  skoka u dalj, valjda na OI u Riu

Tako je, i to je Simić bukvalno morao da se dere na RTS-ovu režiju da se prebaci na poseban feed, što im nije uspelo iz prvog pokušaja. :isuse:

 

Adriana :heart: Isti plasman kao u Minhenu, ali mnogo bolji rezultat. Samo da nastavi tako. :heart:

 

Organizacija ovog prvenstva je sramotna.

Link to comment
42 minutes ago, Grandilof said:

Ih sta bih dao da bude kao za prethodne OI, Eurosport player 5 evrica mesec dana (jedna od boljih kupovina istorijski gledano), bukvalno feed za svako takmicenje u Atletici posebno da se bira, svaki stonoteniski mec, da ne nabrajam cega sam se sve nagledao, i sve jos mogao da gledas unazad. :ziga:

 

Gasi se Eurosport Player, mislim da će OI moći da se prate na osnovnom Max (bivšem HBO) nalogu. Ako ne, dodatak za sport je 3 eura mesečno.

Link to comment

Samo da podsetim da su  pojedinci bili jako negativni u pogledu toga što je trenira majka, koja nije bila ni sportiskinja, niti je profesionalni trener. Išlo se o toga da sam negde pročitala da će joj majka upropastiti karijeru.

Evo, nije.

  • Hvala 1
Link to comment

kako znaš da nije, možda bi sa krštenim trenerom juče uzela zlatnu kolajnu :happy:

- možda bi za 2 meseca bacila olimpijski rekord i uzela najvažniju medalju za bilo kog sportistu a posebno za atletičare

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Nije bio problem što je trenira majka već što je čitave prošle sezone nastupala povređena. Inače ona odavno sarađuje sa vrhunskim trenerima, naš atletski savez savez se zaista dosta iscimao oko nje čim je pokazala potencijal.

 

Sad je sve u redu, povreda je sanirana, nema potrebe vraćati se na tu priču.

  • +1 6
Link to comment

Al kakav killer instinct ima Adriana :) Tek 20 godina a već više puta u biti ili ne biti momentima baca najbolji hitac 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Arkadija said:

Samo da podsetim da su  pojedinci bili jako negativni u pogledu toga što je trenira majka, koja nije bila ni sportiskinja, niti je profesionalni trener. Išlo se o toga da sam negde pročitala da će joj majka upropastiti karijeru.

Evo, nije.

Sreća pa nije postala rukometašica ,utopila bi se u sivilo naše reprezentacije i za dve godine otišla u HU 

Link to comment

Jedi govna Brankovicu, jebo te predsednik u dupe smrdljivo

 

edit: jebo te i Expo, takodje

Edited by pantelia
  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...