Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Just now, Moonwalker said:

Kad su bese «otezali» koplje da bi skratili duzine? Posto je postalo opasno. 


zar nisu samo vratili na staro nakon promena težišta koplja ne i težine i i nakon što je onaj lik bacio preko sto metara? to je bilo negde sredinom osamdesetih.

Link to comment
6 minutes ago, Medusa_trip said:

@189- Nema, nego na Eurosportu imaju splitovan ekran pa i može da se vidi uporedo.

Jer ovo je ubistveno šta radi kretenski rts.

 

skrtice, nisu dali malo vise para za jos jedan seed.

 

pakistanski chad ce pobediti mmw

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, utilitarist said:


zar nisu samo vratili na staro nakon promena težišta koplja ne i težine i i nakon što je onaj lik bacio preko sto metara? to je bilo negde sredinom osamdesetih.


Moguce, znam da je nesto menjano da se skrate duzine.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Medusa_trip said:

Ne znam je li Uve Hon nekog ubio na tribinama ili tako nešto...


Evo sad citam ‘86 novi dizajn i brojanje rekorda restartovano. Izgleda da je on trenirao Indijca.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
Just now, Moonwalker said:


Moguce, znam da je nesto menjano da se skrate duzine.


baš malopre na predstavljanju bilo mi čudno kako je železni toliko ispred trenutnih bacača. uzdam se u neku pravdu da ako je nešto dirano oko koplja da se ni njegov rekord ne bi računao. :)

Link to comment
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ranije sa nekih takmicenja bilo je vise feedova, pa televizija sama bira koje takmicenje ce pratiti. Tako je i RTS pustao skokove Spanovicke i sl.

 

Ne znam zasto to sada nije dostupno..

 

Da, ne znam sta se desava, nisu platili. Ali i na eurosportu se ne vidi sve, iako splituju ekran ponekad. 

 

A ne mogu da svarim onu spodobu sto prenosi na eurosportu. Kako onom nisu dekretom zabranili da prilazi televizoru u svojoj kuci, a kamoli da radi prenose, ja ne znam. Cak je i Mijaljevic manje zlo. 

 

Mada evo i Rale krenuo sa princeziranjem nase Angeline Vucic Topic, povraca mi se. 

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...