Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    418

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    271

Bravo Femke :heart:

 

Moja favoritkinja Adekoja četvrta. Ok. :)

Ne mogu da ne napomenem da nije imala nikakav status do početka prvenstva. Pobedila u kvalifikacijama (iz druge staze, rezervisane za treš), u S/F bila druga. Dobro je i ovo.

Edited by Medusa_trip
Link to comment
Just now, Lord Stef said:

Nije ni ovo lako, jbg treba se podici posle onakvog zaseravanja u miksu

Ma naravno, zezam se malo, ali imala je ona mnogo bolje trke ove sezone, stvarno sam mislio da će ići na PB. Ali očito je bila pod užasnim pritiskom, s obzirom na okolnosti, odlično je izgurala.

Link to comment
13 minutes ago, Halvard said:

Ma naravno, zezam se malo, ali imala je ona mnogo bolje trke ove sezone, stvarno sam mislio da će ići na PB. Ali očito je bila pod užasnim pritiskom, s obzirom na okolnosti, odlično je izgurala.

 

Ma onako generalno sam rekao, umeju te stvari da uticu na psihu, eno Mcleod veceras, deluje da nije bio povredjen posle onog skoka ali je vec u narednoj seriji skoro pa se sapleo pri doskoku. Naosvajace se Femke i medalja i rekorda, mlada je :D 

Edited by Lord Stef
Link to comment
10 hours ago, Halvard said:

Ma naravno, zezam se malo, ali imala je ona mnogo bolje trke ove sezone, stvarno sam mislio da će ići na PB. Ali očito je bila pod užasnim pritiskom, s obzirom na okolnosti, odlično je izgurala.

Tresnula je glavom o zemlju iz sve snage, dobro da je ustala i da nema potres mozga.

Link to comment

Apsolutno, posebno što je norma 194 a to je za nju već dugo laganica. Preskakala je ove godine više puta 197cm, ne nekoliko mitinga dijamantske lige pre svega...

A kreću kvalifikacije sa 175, što smaraju s tim... treba da krene od 185, pa 188, 191, 194 i ćao.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Ne bi me čudilo i da se ne dođe do norme i da ih ostane 12 posle 191 cm ili tako nešto. To bi stvarno morala da preskoči.

Ja iskreno očekujem lični rekord na ovom prvenstvu, možda i da ide preko 2m prvi put u karijeri

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...