Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

29 minutes ago, Moonwalker said:


Svi zaboravil Sjoeberga (moju omiljenu plavusu) :laugh:. Vrhunski sportista i lud ko struja.

 

 

Ova prica ne moze da prodje bez ludog Ukhova koji se nazdrljekao votke pre takmicenja u Lozani

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    431

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    289

Ti baš ne čitaš postove na koje odgovaraš. Šta je postala u međuvremenu nema nikakve veze, ja sam napisao da je u taj posao uskočila bez ikakvog znanja o atletici i da je učila sa neta. Siguran put da nešto sjebe.

 

Iz drugog linka koji si postavio stvari koje mogu da se iščitaju su još jezivije. Dakle one su probavale razne tehnike koje je ova sama smislila (odličan način da se neko trajno upropasti), a i "išle su po nekakvim doktorima i na nekakve terapije". Djeluje da keva ne da nikom pristup maloj, nadam se makar da neko iz saveza može da utiče da odu kod dobrih doktora.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

 

Ova prica ne moze da prodje bez ludog Ukhova koji se nazdrljekao votke pre takmicenja u Lozani

 

 


Sreca pa nije skakao sa motkom :D

Edited by Moonwalker
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, pbg12345 said:

da, a u  medjuvremenu zavrsila visu trenersku za atletiku, a prethodno igrala rukomet i imala visu trenersku za rukomet

 

nije bas da je random osoba, koja sve vreme @trenira@ malu uz pomoc yt klipova

 

sta je (bila) alternativa?

ja koliko vidim ili se ne bi uopste bavila atletikom ili bi se vec uveliko takmicila za madjarsku

Pritom već dugo nije jedini trener, ima stručni tim uz sebe, mada se i dalje najviše pita.

 

Ali svejedno, da neko nije u stanju da baca koplje na treningu zbog bolova, a ti ga uredno vodiš na takmičenja, suludo je.

Pogotovo što je majka stalno potencirala da joj je Adrijanino zdravlje prioritet svih prioriteta, zato i nije trenirala u teretani do skoro da se ne ni prerano preforsirala.

Baš WTF situacija.

Edited by Halvard
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Ti baš ne čitaš postove na koje odgovaraš. Šta je postala u međuvremenu nema nikakve veze, ja sam napisao da je u taj posao uskočila bez ikakvog znanja o atletici i da je učila sa neta. Siguran put da nešto sjebe.

 

Iz drugog linka koji si postavio stvari koje mogu da se iščitaju su još jezivije. Dakle one su probavale razne tehnike koje je ova sama smislila (odličan način da se neko trajno upropasti), a i "išle su po nekakvim doktorima i na nekakve terapije". Djeluje da keva ne da nikom pristup maloj, nadam se makar da neko iz saveza može da utiče da odu kod dobrih doktora.

ti pises kao da zivimo u drzavi gde bazicni sport funkcionise besprekorno, gde atletski treneri po skolama prate decu, pa talente odvode na vrhunski uredjena borilista, gde je deci pak sve obezbedjeno i samo od njihovog rada i talenta zavisi koliko jako ce zasjati na srpskom nebu prepunom atletskih medalja

 

a realnost je da se sve ili gotovo sve i svodi na individualni rad roditelja, najblizeg okruzenja, a tek kad neko pokaze vrhunski talenat ukljucuje se "savez"

pogledaj ko nam je jedina druga takmicarka tog uzrasta od koje se mogu ocekivati vrhunski rezultati

 

poenta yt klipova je opet da mala verovatno uopste i ne bi trenirala atletiku da nije bilo toga

 

a sto se tice citanja postova, ne znam cemu tu

pogotovo od tebe koji si mesecima pravio budalu od mene i jos nekoliko forumasa, upucivao me na sud ako nisam zadovoljan, jer smo trazili makar donekle uravnotezeno "citanje postova" odnosno moderisanje od strane tebe prema izvesnom forumasu koji se ponosi "sikaniranjem drugih"

da bi mu pre neki dan direktno rekao da si bio blagonaklon prema njemu

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

ti pises kao da zivimo u drzavi gde bazicni sport funkcionise besprekorno, gde atletski treneri po skolama prate decu, pa talente odvode na vrhunski uredjena borilista, gde je deci pak sve obezbedjeno i samo od njihovog rada i talenta zavisi koliko jako ce zasjati na srpskom nebu prepunom atletskih medalja

 

a realnost je da se sve ili gotovo sve i svodi na individualni rad roditelja, najblizeg okruzenja, a tek kad neko pokaze vrhunski talenat ukljucuje se "savez"

pogledaj ko nam je jedina druga takmicarka tog uzrasta od koje se mogu ocekivati vrhunski rezultati

 

poenta yt klipova je opet da mala verovatno uopste i ne bi trenirala atletiku da nije bilo toga

 

joj brate gdje ti ode, opet si sve iz mog posta promašio i pročitao kako tebi odgovara. 

da se vratim na temu, to kakav je naš sistem, bangav, to da roditelji rade sami, da ide na individualnu gurku, sve to stoji opet ne znači da ova nije možda nešto dugoročno sjebala kod svoje klinke svojim "ja izmislila tehniku" momentima koje je pokupila ko zna odakle sa neta, i da i trenutno vodi priču reklo bi se pogrešno, klinka gubi vrijeme na takmičenja, biće kao Đoković i lakat, samo što je Đoković tad već bio veliko ime

  • +1 1
Link to comment
Just now, Halvard said:

Nije ovo dobro. Nadmašiće je Barber, verovatno i Silađi.

Mora bolje u trećoj. 

Ne deluje mi da može bolje u ovom trenutku. Daj bože da grešim 

  • +1 2
Link to comment

Ima li smilsa gledati skok s motkom? Onaj ludak ne verujem da ce da se uopste zamlacuje sa skokovima ispod 5.80, 5.90

 

ipak skakao 5.50, realno mogao je i bez motke koliko je bio iznad letvice

Edited by Lord Stef
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...