Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Srecom  dobro najavih da Vilagos ima u sebi medalju na ovom EP.

Ona je stvarno veliki talenat, mislim da je i neke juniorske rekorde na ep ili sp pomerala. Samo da ne padne pod pritskom ocekivanja.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, arheolog1981 said:

Nema potrebe ni reći al naše najuspešnije prvenstvo Evrope od raspada Jugoslavije...

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

Imamo jos sutra ceru Dragutinovu u skoku u vis.

Isto izuzetno mlada i sa solidnim sansama za medalju po rezultatima ove godine. Ne kao Vilagos ali moze da dodje.

Edited by pasha
Link to comment
Srecom  dobro najavih da Vilagos ima u sebi medalju na ovom EP.
Ona je stvarno veliki talenat, mislim da je i neke juniorske rekorde na ep ili sp pomerala. Samo da ne padne pod pritskom ocekivanja.
Ona je svetska U18 rekorderka sa kopljem od 500g (seniorsko je 600g). Bacila ga je 70.10. A Grkinja je U20 rekorder sa 63.96 s tim da Vilagoš ima još celu 2023. godinu da baci više :) Inače, Vilagoš je srebrna i na U20 i seniorskom Evropskom a pobedila ju je Grkinja Zdenko oba puta. Nju je Vilagoš dobila na prošlogodišnjem svetskom U20, deluje da joj više idu svetska... ne bih se žalio i da ostane tako :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
Grkinja je ja mislim samu sebe iznenadila ovim hicem, na SP u Judžinu je bacila nešto tipa 8 metara manje. 
Ona je na početku sezone bacila jednom preko 65 i onda sve same 55-58 metara. U Judžinu nije ušla ni u finale

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
 
Imamo jos sutra ceru Dragutinovu u skoku u vis.
Isto izuzetno mlada i sa solidnim sansama za medalju po rezultatima ove godine. Ne kao Vilagos ali moze da dodje.
Tek bi to dobio spektakl, 17 godina... a nije bez šanse. Cenim da će medalja da se uzme sa 196-197cm a njen najbolji rezultat je 196 iz ove godine

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...