Jump to content

Atletika


Krampa

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    418

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    271

Simpatična Ukrajinka u troskoku preko 15 metara. 
Popravila lični rekord za 28 santimetara. Sjajna u obe skakačke discipline, kapa dole

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
16 minutes ago, Moonwalker said:

U poslednjoj seriji, mislim.

 

Da, i onda je usledila jedna od najbizarnijih reakcija koje sam ikad video :mellow: Ali dobro, očigledno ju je to motivisalo da pokida večeras.

 

Koja je Femke kraljica :wub: Još kad bi nekako štafetu Holandije dovukla do zlata...

Link to comment

a šta je bilo bizarno kod reakcije? riba popizdela kad je skontala da je prestupila jer je imala skok za lični rekord, sigurnu medalju, možda i zlato/srebro  

btw njen muž je u Tokiju osvojio dve medalje u kraulu. mogu misliti kakve će mašine biti njihovi klinci :D

  • +1 2
Link to comment

A jeste bila baksuz to vece u dalju za bronzu, ako joj je bilo lakse da se isplace, pa neka je.

 

Ovako nesto. sam ja pocela da pisem sinoc, pa mi post propao. Koiko medju mladjim sportskim zvezdama ima dece bivsih  sportista gde klinci ispadose vece zvezde. Majka Norvezanina Halanda je bivsa sedmobojka (i mali se iz zezanja oprobao u tome), naseg fudbalera  kosarkasica sa reprezentativnom karijerom, jednog od Francuza rukometasica, Kristine Mladenovic odbojkasica mislim. Pa i ova mala sto Jakopini, oboje roditelja bivsi atleticari.

 

17 hours ago, Halvard said:

Koja je Femke kraljica :wub: Još kad bi nekako štafetu Holandije dovukla do zlata...

 

Koliko veceras :)

Edited by Moonwalker
Link to comment
30 minutes ago, omiljeni said:

a šta je bilo bizarno kod reakcije? riba popizdela kad je skontala da je prestupila jer je imala skok za lični rekord, sigurnu medalju, možda i zlato/srebro  

 

Pa retko kad vidiš da neko baš toliko popizdi. Ne znam šta je Ivana trebalo da uradi u Londonu onda, da se besi na mestu. 

A već je počela da pizdi kad ju je Sojers preskočila u poslednjoj seriji, a onaj njen prestup uopšte nije bio toliko mali pa da kažeš da je to baksuz.

 

Mislim, nikakav skandal, samo mi je bilo neobično. 

Link to comment

Inače moram da priznam da sam bio skeptičan kako će ovo takmičenje izgledati tako brzo nakon SP, ali prevazišlo je sva moja očekivanja. Em je atmosfera bolja nego u Judžinu, em je kvalitet takmičenja u većini disciplina na zaista visokom nivou i takmičarima je sasvim očigledno jako stalo, mislim da ovoliko emocija nije bilo ni na SP.

 

Pritom Evropa trenutno ima nekoliko zaista fenomenalnih mladih atletičara u čijim ćemo nastupima godinama uživati - Duplantis, Varholm, Ingebritsen, Alekna, Bol, Hodžkinson... Nadam se da nakon večeras dodajemo i Vilagoš na taj spisak. :) 

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, Halvard said:

Mislim, nikakav skandal, samo mi je bilo neobično. 

 

Uz sav rizik generalizacije drugaciji im je mentalitet, zene dosta lakse puste frustraciju iz sebe nego kod nas. Mi vise skupljamo i trpimo pa puknemo na odlozeno i  svadjamo se ili kanalisemo u nesto. Mislim da ti je zato i neobicno, a gotovo da mogu da se kladim da bi mi (ex yu)  svi bili kao i Ivana.

 

Iskustvo iz posla, svasta covek nauci radeci sa celim svetom :), cega u knigama nema. Koliko u petak sam videla jednu slicnu reakciju na pritisak.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...