Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

I da, znamo svi da pojedinima nikad nije bila simpatična, tako da ako bude fejlovala u četvrtak, nema potrebe da obrćemo još jedan krug, znamo da vas baš briga. 
A što živo me zanima? Nikako ne nalazim logiku što bi neko navijao protiv nje... SNS veza ili?

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    431

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    289

Ja sam nešto ravnodušan - u početku karijere je djelovala kao bolid kome je bitnije kako izgleda na snimku nego što joj je bio bitan rezultat pa me ta vrsta harizme nikad nije privukla, kasnije kad je to stabilizovala je počela da blago podilazi SNS-u i liže se sa njima. Sa druge strane djeluje kao vrhunski profesionalac i djeluje da je mimo terena neka sasvim normalna osoba, bez skandala, što na mojoj vagi daje neku neutralnu vrijednost. 

Link to comment
52 minutes ago, arheolog1981 said:

A što živo me zanima? Nikako ne nalazim logiku što bi neko navijao protiv nje... SNS veza ili?

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

Pa mislim da je sve počelo posle Rija kada su je savatali da izjavi kako je zadovoljna podrškom koju je dobila od države, što ruku na srce verovatno i jeste živa istina. E sad, problem je bio što je Prlainović neposredno pre toga kritikovao stanje u vaterpolu, pa je ova njena izjava protumačena kao odbrana Vučića države. Džabe što je kasnije sto puta objašnjavala da je govorila isključivo u svoje ime i da nije ni znala šta je Prlainović pričao, ostao je utisak da je Vučićeva pudlica.

 

A bila je i neka epizoda pre 100 godina kad ju je atletski savez poslao da uruči Vučiću neku medalju koju je Srbija osvojila na Balkanijadi u krosu, znači nigde veze sa njom lično i njenim postignućima, što je inteligentnoj drugoj Srbiji bilo dovoljno da zaključi "Hahahahaha, poklonila mu je medalju!!!!!" 

 

Mislim, sasvim je legitimno da nekome bude antipatična iz bilo kog razloga, pa makar mu se ne sviđale njene butine ili šta god, ali zbog nečega se ta diskusija pokreće nakon svakog njenog uspeha ili naročito neuspeha, za razliku od drugih sportista. Mene to smara. Ali dobro, to je i moj problem.

Link to comment

Bole cek start...

 

20220816-122043-1.jpg

 

Kako se svabe sastrase st5o ih Bole navukao na 200m da bude prvi forirajuci...kad se ne osvestih.

 

Ovo se ceka za dva dana...

 

20220816-123722-1.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, BWA said:

Po toj logici trebalo bi maksimalno hejtovati Jokica.

Otvoreni SNS-ovac.

naravno da treba, ali treba biti i pošten pa priznati da postoji i mnogo ozbiljnijeg šljama od 1 Jokare. on barem (još uvek) nije gurao svoje burazere u izvršni odbor FSS, nije mu stranka novcem građana gradila hotele u planini i nema vikendicu na Savi odmah pokraj Tomine

 

btw ja sam TEAM ŠPANOVIĆ

i Gardašević je simpa, njen coach je trenirao i mene kad sam jedini put u životu zaličio na sportistu, ali Španović će ipak zauvek zauzimati posebno mesto u mom srcu :blush:

moraće ova još mnogo low fat meat & veggies da poručka da uđe u istu ligu sa Draženom i Bodirogom osvajačicom olimpijske medalje.

Link to comment

Bas smara ovo snimanje trkaca koji cekaju ostale trke da bi se videlo da li su prosli sa najboljim vremenom. Nervozni su i ovako, jos samo fali da ih neko kamerom ulazi u facu, oterace ih u kurac neko

Link to comment

Hahaha, kakav kompletan moron vodi na RTS. Kaže šta se desilo da prvo ide druga grupa na 100 žene biggrin.png

Od jutros stoji ovaj raspored jbt, pa da je na sajtu prvenstva pogledao sve bi mu bilo jasno. 5 minuta trubi kako su promenili raspored takmičarki. Isuse

Sent from my DN2103 using Tapatalk



  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, arheolog1981 said:

Hahaha, kakav kompletan moron vodi na RTS. Kaže šta se desilo da prvo ide druga grupa na 100 žene biggrin.png

Od jutros stoji ovaj raspored jbt, pa da je na sajtu prvenstva pogledao sve bi mu bilo jasno. 5 minuta trubi kako su promenili raspored takmičarki. Isuse

Sent from my DN2103 using Tapatalk


 

 

 

Ma debil, non stop se nesto buni, nista mu nije jasno, Suvise kenja za mentola koji je konstatovao kako Robert Enke ne ide na SP zbog povrede.

 

Ne znam kako ga Rale mali tranzistor ne ubije.

 

edit, jebiga, izbacise nasu

Edited by pantelia
Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Zašto komentariše samo Miljajević, gde nestade Rale?

 

Rale otisao do Hofbräuhausa da se opija.

Bolje bavarsko pivo nego mu kolega.

Edited by pasha
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...