Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Nema svrhe da gajimo kuglaše kada za medalju mora da se baci blizu 23 metra. Finale velikih takmičenja uvek će biti neki plafon ... Jedine šanse kao nacija treba da tražimo u skakačkim disciplinama (dalj, troskok, vis) s obzirom da u njima vlada stagnacija, tamo se medalje i dalje osvajaju sa rezultatima sa kojima su se medalje uzimale i pre nekoliko decenija ... Recimo, Stekić bi sa svojim najboljim rezultatom od pre četrdesetak godina i dan-danas redovno osvajao medalje ...

Edited by stoka
Link to comment

rekoh Grandiju na skype,  ali da ponovim ovde, finale kugle je nakvalitetnije takmicenje koje sam video od finala skoka u dalj u Tokiju '90. trojica preko 22.90 je-bo-te

 

covek baci preko 22.50 i ostane bez medalje. s time bi u Riju bio Olimpijski pobdnik(ili drugi, Crouser je tada bacio preko 22, ali ne znam koliko)

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

rekoh Grandiju na skype,  ali da ponovim ovde, finale kugle je nakvalitetnije takmicenje koje sam video od finala skoka u dalj u Tokiju '90. trojica preko 22.90 je-bo-te

 

covek baci preko 22.50 i ostane bez medalje. s time bi u Riju bio Olimpijski pobdnik(ili drugi, Crouser je tada bacio preko 22, ali ne znam koliko)

 

Ako dozvolite, samo jedna ispravka, bilo je to 1991. godine ...

Link to comment

Mihambo skočila 7,30 m :Hail:

Realno, Ivana ne može toliko sve i da je u najboljoj mogućoj formi, tako da ovog puta sigurno ne bi došla do zlata. Jbg, izgleda da je onaj nesrećni London bio prilika da se dođe do zlatne medalje na najvišem nivou, ali šta da se radi. Da u Tokio dođe zdrava i spremna, pa neka bude šta bude.

 

Da nije bilo Sinančevića, ovo prvenstvo bi za nas bila potpuna katastrofa, mada je veliko pitanje kako će se njegova karijera razvijati. Ovo što je sad postigao je tu negde u rangu sa Draganom Tomašević na EP '06, a ona to nikad nije nadmašila.

Čitao sam neki intervju sa Brankovićem pred SP, vadi se na smenu generacija. Problem je što smo tu generaciju (koja se javlja jednom u 50 godina u našim uslovima) odavno olako izgubili. Slučajevi Bekrića i Jelače jednostavno ne smeju više da se dešavaju, ako ikada više i budemo u prilici da imamo takve atletičare, je li.

Link to comment

Ništa se nije desilo, u tome i jeste problem. Dečko se jednostavno pogubio nakon neočekivano osvojene medalje, a očigledno niko nije uspeo da to prepozna i reaguje na vreme.

Link to comment
Ništa se nije desilo, u tome i jeste problem. Dečko se jednostavno pogubio nakon neočekivano osvojene medalje, a očigledno niko nije uspeo da to prepozna i reaguje na vreme.
On ima mnogo "problema" na psihičkom nivou.
Ono jbga to je problem za sportiste, zbog "profesije", realno za obične ljude je to normalno, svakodnevno...
Ono, ko sam, šta sam, čemu sve ovo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...