Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

9 minutes ago, Timmy said:

Hejter sam danas, izvinjavam se.. al neka ga sad odnese psihu i nek se nose oboje!

 

OK, nije problem ponoviti po 145. put da mu nikada nije poklonila svoju medalju.

 

Bravo za Ivanu :) Dogodine na otvorenom :D 

Link to comment

Nebitno. Odnela mu je medalju.

 

Mada je meni jos gori bio onaj potez kada se popisala po Prlainovicu koji se izjadao zbog uslova koje imaju... I onda izadje kraljica i kaze to sto je rekla. Slobodno je vi pratite i navijajte, meni muka od svega, pogotovu danas kad ce nas ponovo kolektivno pojebati. Tezicu da ne smaram mnogo.

Link to comment

Свиђа ми се што домаћи портали вест о златној медаљи држе негде испод средине..
Излазност у Београду односно избори далеко су важнији..
Срби су стварно говна, требало је ‘99 бацити неку нуклеарну бомбу

Link to comment

RTS je samom cinjenicom da nije prenosio ovo pokazao da je definitivno pokojan sto se sporta tice.  Treba neki SK da im uzme i SP i EP u fudbalu i kosarci za kraj, a oni nek nastavlje da se slikaju za NG program

Bravo, Ivana!

Link to comment
RTS je samom cinjenicom da nije prenosio ovo pokazao da je definitivno pokojan..

Ја сам потпуно заборавио да је то данас, пре пола сата отворио новине, чим сам видео да је нема у врху помислих да је прднула у чабар..

Онда се појави негде при дну, после вола са Мањаче који гласа у централној београдској општини, да имамо светског првака..

Понављам, ‘99 је требало да попијемо нуклеарну..

Link to comment

Nešto je nikad nisam gotivio, u početku karijere zbog tog splavarskog stila a sad još ovo, no bože moj, ne piše nigdje da se mora navijati za sve srpske sportiste, ima ih mnogo simpatičnijih i dražih

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...