Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Zasto tragedija? Covek je skocio sta je trebalo, nije ukrao nikom nista. Vrhunski je skakac u kontinuitetu.

To sto se vama ne svidja njegova pojava tj imidz veze sa atletikom nema.

Edited by Moonwalker
  • +1 5
Link to comment

Pa naravno da nam se ne sviđa, zato je i tragedija

Duh!

Lično prezirem sve sportiste koji pokušavaju nekakvim extravaganza imidžom da se razlikuju na borilištima

Edited by Filozof manijak
  • Tužno 1
Link to comment
10 hours ago, Arkadija said:

Na RTS-u su preterali sa reklamama večeras.

Totalno. Ja sam pobegao sa Eurosporta zbog toga jer oni isto tako svako malo iseku prenos onim svojim debilnim promotivnim klipovima, sad je RTS bio potpuno isti, ako ne i gori.

 

Kad smo kod komentatora, potpuno im je promaklo da u finale na 400m prepone nije prošla Dalila Muhamad, a ona je tu pored Femke Bol ubedljivo najzvučnije ime.

 

Perković bacila SB i svejedno ni blizu medalje. Jbg, godine čine svoje.

A ne bi me čudilo da pobednica Tosidž™ više u karijeri ne baci preko 65m.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa naravno da nam se ne sviđa, zato je i tragedija

Duh!

Lično prezirem sve sportiste koji pokušavaju nekakvim extravaganza imidžom da se razlikuju na borilištima


To i dalje nema nikakve veze sa atletikom i njime kao sportistom. Zasto bi bila tragedija za atletiku?

 

I onaj Krauzer izgleda kao pravi rednek, sto ne menja stvar da je fenomenalan atleticar. 
Prema onome sto je moglo da se vidi na atletskim stazama Tamberi je realno prosecno “cudna” pojava.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa naravno da nam se ne sviđa, zato je i tragedija

Duh!

Lično prezirem sve sportiste koji pokušavaju nekakvim extravaganza imidžom da se razlikuju na borilištima

Šeli En:

 

248837_tan2022-7-18-61538328-2_orig-1.jpg

  • +1 1
Link to comment

Tamberi privlači pažnju zato što u njegovoj disciplini takav imidž nije uobičajen. Da je sprinter, niko se ne bi ni okrenuo.

Inače mi je on skroz OK lik, pogotovo nakon što je na onakav način propustio OI u Riju kad je bio u životnoj formi - naime, na mitingu u Monaku (čini mi se) samo mesec-dva pred OI je postavio lični i nacionalni rekord, obezbedio pobedu, odlučio da skače dalje za publiku, i tokom zaleta mu se pocepa patika i doživi tešku povredu članka zbog koje je morao na operaciju i dužu pauzu.

Takav baksuz se još samo Ivani Španović mogao dogoditi, sjajno je što je uspeo da se vrati. 

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Halvard said:

Tamberi privlači pažnju zato što u njegovoj disciplini takav imidž nije uobičajen. Da je sprinter, niko se ne bi ni okrenuo.


Svi zaboravil Sjoeberga (moju omiljenu plavusu) :laugh:. Vrhunski sportista i lud ko struja.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Jao, jeste. :D Dobro, to su bile vesele devedesete :D 

Kad smo kod švedskih skakač(ic)a u vis, Kajsa Berkvist je sad šefica delegacije, prikazali su je uplakanu u publici kad je Stol osvojio zlato. Baš mi je bilo drago da je vidim, kakav sam samo imao crush na nju svojevremeno :blush:, mada se posle ispostavilo da igra za drugi tim. 

  • +1 1
Link to comment

Jedva pretekao od korone, citala sam negde.

 

Nego gledam juce one diskasice iz ugla fizike. Amerikanka sto je za dlaku izgubila zlato se bavila i plesom. Kako napravi piruetu i ubrza pri obrtanju da onaj disk dobije impuls pri izbacaju. Koliko u na tehniku zaleta i izbacaja moze da se dobije u daljini. Fascinantno. A bitno je laksa od ostalih,

 

“Mali” Slovenac sto baca kladivo, namamili ga da se bavi atletikom u srednjoj skoli kad su prepoznali gradju. Decko ima neku ogromnu dioptriju i nije ni mislio da se bavi sportom.

A misice nabacio radom u stali na roditeljakoj farmi, ono sa vilama. Bas zanimljiva prica.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 5
Link to comment
8 hours ago, James Marshall said:

kako nije jebeš ga

 

 

da, a u  medjuvremenu zavrsila visu trenersku za atletiku, a prethodno igrala rukomet i imala visu trenersku za rukomet

 

nije bas da je random osoba, koja sve vreme @trenira@ malu uz pomoc yt klipova

 

sta je (bila) alternativa?

ja koliko vidim ili se ne bi uopste bavila atletikom ili bi se vec uveliko takmicila za madjarsku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...