Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Šta sutra ima važnije , pa neće biti direktnog prenosa na rts 2?

Jel ne mogu da prebace prenos na rts3?

Edited by Arkadija
Link to comment

Ništa, strimovi onda. Koji su to idioti jbt...

 

11 minutes ago, Arkadija said:

Na RTS-u su preterali sa reklamama večeras.

 

Sinoć je bilo neuporedivo bolje. Kao da sam gledao dva različita kanala, stvarno ne znam šta bih rekao.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, aram said:

Girma je neverovatan. Jebemu svima je jasno da mora da trči brzu trku osim njemu... :frust:

 

Marokanac jeste istrčao sjajno taktički, ali Girma je pobedio sam sebe definitvno.

Link to comment
55 minutes ago, arheolog1981 said:

Sutra u 10.20 baca Adriana Vilagoš, 61.50 je norma za finale ali kontam da će 60m biti dovoljno. Veliki znak pitanja šta može ovde...

 

Jesi li ti beše pisao sinoć kako praktično ne trenira nego samo baca, zbog povrede podlaktice? Mnogo je to rano doba za povređivanja...

Link to comment
Just now, Medusa_trip said:

 

Jesi li ti beše pisao sinoć kako praktično ne trenira nego samo baca, zbog povrede podlaktice? Mnogo je to rano doba za povređivanja...

Halvard je pričao to a pre toga Djuro da je teraju da baca i pored povrede a lekari im kažu da je vrlo ozbiljno... ugrožena karijera ozbiljno. 

  • Hvala 1
Link to comment

Jebote ćivot... Mala treba da bega iz Srbije kako zna i ume.

Uništiće je ti koji brinutm o njoj i njenoj karijeri.

Odmah mi padnu na pamet gramzivi roditelji armije propalih talenata, koji bi da budu i menadžeri i doktori, jer oni najbolje znaju svoje dete. Ne znam šta bih im radio.

Nisam čitao ništa detaljnije, ali sve mi vuče na to. 

Link to comment

Pa njoj je keva valjda otkrila kako da postane atletski trener na YT. Mala je hipertalenat, ali i takav može da se sjebe očas posla nestručnim vođenjem. 

  • Tužno 1
Link to comment

kako nije jebeš ga

 

Quote

O koplju kao bacačkoj disciplini ništa nisam znala. U početku je bilo jako teško. Puno vremena smo provodile na internetu, gledale i probale, izlazile na teren i vežbale. Sve smo radile nas dve zajedno. Bilo je probaj ovako, probaj onako, uspela sam čak i da pronađem neke nove vežbe, da ih primenimo u treningu.

 

Link to comment
3 hours ago, arheolog1981 said:

Iz drugog pokušaja preskočio i JuVaughn HARRISON...

 

Barshim kraj, rušio sva tri puta 

 

Harrison je zver. Pre dve godine je je ispunio olimpijsku normu u skoku u vis. A onda istog tog dana par sati kasnije i normu u skoku u dalj. Na OI bio u finalu obe discipline. Takve stvari je do sada jedini radio Jim Thorpe, ali pre 100+ godina. Da tako nadbija sad protiv današnje konkurencije on skače 2.36 u vis i 8.45 u dalj :cool:

U desetoboju bi imao 11 hiljada poena :lolol:

 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...