Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Dajte neki kalendar, kao onaj za SP u Juznoj Africi :D 

Ozbiljno, za nas lijene, neki raspored zanimljivih takmicenja, makar ugrubo. 

Link to comment

JcQwCN2.png

bEuRPLs.png

 

Jutarnja sesija krece otprilike oko 2, 3 nocu, vecernja oko pola 1, 1 popodne po nasem. Za danas od finala imas jos bacanje kugle zene (14h) i 10km muskarci (14:50). Sutra naravno nikako ne propustiti glavni dogadjaj 100m muskarci (15:15) i od finala jos sutra bacanje koplja i kugle muskarci pre toga. Naravno sva finala su u vecernjim sesijama sem maratona, hodanja i nekih disciplina sedmoboja i desetoboja. Prenosi Eurosport kao sto rekoste sve zivo, RTS koliko vidim vecernje sesije.

 

Uglavnom, ovde je sva satnica i po nasem i njihovom vremenu, lepo odradjeno http://www.iaafbeijing2015.com/special/iaaf_sch_en/

Link to comment

 

Idealna mi satnica, od pola 1 do pola 4 sam slobodan svaki dan :)

 
 Krece 100 kvalifikacije, ima cak 7 grupa.

 

noćas bile i tri grupe pretkvalifikacija, sa nekim papuancima, palauancima, tuvaljčanima i sl.

bogami, rezultati i nisu više smešni kako bi se očekivalo, svi ispod 10,50.

Link to comment

noćas bile i tri grupe pretkvalifikacija, sa nekim papuancima, palauancima, tuvaljčanima i sl.

bogami, rezultati i nisu više smešni kako bi se očekivalo, svi ispod 10,50.

 

Ma da. Trce sad svi ko ludi.. Gubi mi sve to smisao. Npr. 2003. zlato na SP bilo 10.07. Danas taj rezultat jedva da je dovoljan za polufinale. A za finale ce morati da se trci dobrano ispod 10 sekundi.. Rodila se plodna generacija, ma vazi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...