Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Svako zlo na forumu dolazi od sudara skrivenih klanova. To je moja teza, ne znam drugacije objasnjenje. Otkuda sad odjednom ta nagla potreba da se "ozbiljno" prica o Cecama i sl? Prodje decenija (i vise) bez toga, sad odjednom svaki cas ta tematika.I to bas na podforumu Muzika, gde nemamo cak ni temu o One Direction, Lady Gagi i sl. Mislim, ako cemo vec da trashujemo podforum, dajte bar svecki trash.

Edited by Indy
Link to comment
Svako zlo na forumu dolazi od sudara skrivenih klanova. To je moja teza, ne znam drugacije objasnjenje. Otkuda sad odjednom ta nagla potreba da se "ozbiljno" prica o Cecama i sl? Prodje decenija (i vise) bez toga, sad odjednom svaki cas ta tematika.I to bas na podforumu Muzika, gde nemamo cak ni temu o One Direction, Lady Gagi i sl. Mislim, ako cemo vec da trashujemo podforum, dajte bar svecki trash.
nagla potreba za diskutovanjem lokalnog tresha i pokushaj podizanja (porekla) istog na vishi nivo, posle decenije, dolazi od toga sto kraj epohe nije sam po sebi ukinuo zlo, ili ga bar lokalizovao u neka 4 zida na ibru, kao shto smo naivno verovali, pa je nastavilo, ne samo da postoji, nego i da se pajta sa "novim" vlastima i novim generacijama, pa mora da se pokusha da se apstrahuje. to je logichno, a ima malo veze i sa dekadencijom, pod nashim uslovima. kad budemo na nivou jedne shvajcarske i francuske, onda cemo diskutovati i o opravdanosti vracanja lisica u gradske parkove, kako bi otrebile vishak pacova i golubova. to shto bi usput apile i pokoje dete, to je cena povratka prirodi. nachi, danas pevaljke, sutra zverovi ^_^zezam se, malo. mozda -_-a klanovi, poznacesh kad su klanovi zato sto ima mnogo vishe pesnica, zara i krvi i mnogo vishe kolateralne shtete. osim ako oko doris b nije vec bio pokolj, a ja propustila, jer sam morala da pechem kolache i idem u bioskop :unsure:ovo za sada je zapravo (bilo) dosta mlitavo, u skladu sa temom :Pedip. i da, u pravu si oko lokacije, da ne bude da se samo nadovezujem, a da ne rechem i to. mada ja nijesam srkcem i dushom toliko vezana za topik. to je kao kad bi o 1 marijani ozbiljno caskali na knjizevnosti... kakvo bi to voluminizirano™ natezanje paradigme bilo :o Edited by thermal bug
Link to comment
1 marijani ozbiljno caskali na knjizevnosti...
pretpostavljam da buba ovde misli na marijanu mateus.ne na marihuanu kao književnu temu.a ja moram da odmorim od foruma i proverim dioptriju.pod odmah. :isuse:edit. ali stvarno me zanima, ima li hipsteraja koji bi se pokupio pa otišao na čitanje odlomaka iz marijaninog dela?i da li je hipsteraj gledao film Keri, i to me zanima?ovo za klanove se slažem, meni je licemerje tu što iako svaka ekipa uvek u svojim redovima ima slona, mirno uzme da napada uvek nekog miša od preko puta (novajliju, člana bez staža ili određenja) pa se istresa na njemu. i imam još jednu potajnu želju, samo nemam vremena da je ostvarim: da napravim neko malo, malecno socijalno-iventno zamešateljstvo, i da onda sedim zavaljeno u fotelju i čitam šta će forumska javnost u to da učita, da radim predikcije ko i kako će da zaokrene temu, ko će na kraju da najebe i nakon koliko vremena... možda na leto. mislim, ako leto ikada dođe u ovoj novoj klimi... Edited by PointTaken
Link to comment
edip. i da, u pravu si oko lokacije, da ne bude da se samo nadovezujem, a da ne rechem i to. mada ja nijesam srkcem i dushom toliko vezana za topik. to je kao kad bi o 1 marijani ozbiljno caskali na knjizevnosti... kakvo bi to voluminizirano™ natezanje paradigme bilo :o
Ako tako gledaš, već je natezanje paradigme to što se bavimo rnr bendovima, nego bi trebalo isključivo da se bavimo umetničkom™ muzikom. Edited by kobni zelaya
Link to comment
pretpostavljam da buba ovde misli na marijanu mateus.ne na marihuanu kao književnu temu.a ja moram da odmorim od foruma i proverim dioptriju.pod odmah. :isuse:
razmislicu. ekeke :Dedip@zelaya. ma nije problem, samo kazem da je i samo natezanje mlitavo, a tema mu odavno nije muzika, ako je na pochetku i bila. vishe veshtina ozbiljnog uchitavanja, pa ko bolje uchita (sto ne dovodim u pitanje ni metodoloshki ni drugachije). a video je ovaj smeshni vilajet mnogo zeshce i oshtrije oshtrice mislenja ^_^edip2. koka-kola kolach ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
Ako tako gledaš, već je natezanje paradigme to što se bavimo rnr bendovima, nego bi trebalo isključivo da se bavimo umetničkom™ muzikom.
:isuse:Pa ti si jedan od simptoma te bolesti, upravo.
Link to comment

Barem je thermalka razumela sta sam hteo reci. Izgleda treba einstein da se mene ovde shvati.Svejedno, placam radisi 10 eura da mi izbrise nalog. Mozda i malo vise... hebi ga, kriza.

Link to comment
Barem je thermalka razumela sta sam hteo reci. Izgleda treba einstein da se mene ovde shvati.Svejedno, placam radisi 10 eura da mi izbrise nalog. Mozda i malo vise... hebi ga, kriza.
e, mojne sad! kad si taman pocho da me hvalish :o
Link to comment
Ako tako gledaš, već je natezanje paradigme to što se bavimo rnr bendovima, nego bi trebalo isključivo da se bavimo umetničkom™ muzikom.
ovaj, vi se na temi bavite silovanjem realnosti da biste opravdali motive publike.ovi drugi reže ili smaraju, zavisno od tipa diskutanata, a mučena doris naporedo postoji na damama od stila...
Link to comment

a ja ipak mislim da miTM bolje poznajemo motive publike pogotovu što je neko zaista i bio na koncertu. valjda je generacijski jaz u pitanju ili prosto drugačiji afiniteti u muzici i izlaženju. u svakom slučaju, meni je skroz okej da moderacija kaže "forum je naš i o nekim autorima se neće pisati".okej mi je i da indi ili bilo ko drugi traži da mu se ispuni ta želja. naravno, okej je i da onda mi ostali izvagamo da li ima smisla pisati po tom forumu i po kojim temama.

Link to comment

ja se iskreno divim, i pored sopstvene povremene zaludnosti svakome ko je imao vremena, volje i želje da ide na koncert dorisi ništa manje svakome ko je o njemu razmišljao, ikadu životu ne bih znao da pomenuta postoji i dalje, da nije ovog foruma

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...