Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Ja inače gotovim Tijanu u RL, ali malo ovaj tekst odiše frustracijom zbog neplaćanja karata za događaje po Bgd-u, gradu "spiskova". Tu je prilično razumem, ali ipak bi mogla, kad već piše da da koju muzičku referencu, a ne "Bebe i Ekrem", što je dosta proizvoljno.

Link to comment

Dugo nisam izasao. Verovatno zato sto su Tijane T pocele da pricaju gde da se izadje. Ajd' to i nekako... Nego Tijane T pocele da pustaju muziku po klubovima.. Eeeeeeedit - al evo sad stvarno kad razmislim.... Tijana T je u mojoj ekipici™ jedna Doris. Doduse mi to radimo za sebe onda kad skapiramo da smo matorili i da je u gradu "smena generacija"

Edited by Singer
Link to comment

Banalna projekcija jednom recju, odnosno u dve reci ako spojimo Mekejba i Dabovica. Ova ladno umislja da se publika podsmevala a svi znamo da nije, ta izglasali smo ovdi. Ogavan tekst koji vise govori o onome koji ga je pisao nego o nenadjebivoj kul publici zeljnoj (rece Dark) postmodernih autenticnosti. Fuj fuj fuj

Link to comment
Sto je nekima Doris, meni je Tijana T ;)
i meni. :blush: ali avaj, dabovic je u pravu za ovaj tekst. ustvari, kolumna (bar dok sam pokusavala da je citam) joj je i inace nekako... nemusta i nedorecena.
Link to comment

auuuuuu kakav kovitlac govana je pokrenula Doris, neverovatno.

Ja inače gotovim Tijanu u RL, ali malo ovaj tekst odiše frustracijom zbog neplaćanja karata za događaje po Bgd-u, gradu "spiskova". Tu je prilično razumem, ali ipak bi mogla, kad već piše da da koju muzičku referencu, a ne "Bebe i Ekrem", što je dosta proizvoljno.
ou, jea.
Link to comment

Pa, malo je isforsirano što ona piše u NIN-u, nekako nije da ima dovoljno kvaliteta, mada ja ni ne znam kakav je sad nin, pa bolje da ne pričam. Potrebno je, međutim, i poznavanje materije i umešnost, a i duhovitost, jer to je sve nekakav entertejment, na kraju krajeva.

Link to comment

Čekajte, ne mogu da pohvatam. Dakle, koji je zaključak, da li je u publici bilo onih koji su bili tamo zbog podsmeha i da bi posle imali materijal za međusobne pošalice ili ne? :unsure:

Link to comment

et SingerJa mislim da je ona osoba koja je najviše potpuno nezasluženo i bez razloga pljuvana i potcenjivana. Ona čak i kao dj uopšte nije loša - slušao sam je dosta puta, a da nije tako ne bi je svako malo zvali po nekakvim Nemačkama itd.Mislim da je ovde jednostavno ostala na površini, ali opet, to je njeno mišljenje ima pravo da piše šta misli.

Edited by kobni zelaya
Link to comment
Čekajte, ne mogu da pohvatam. Dakle, koji je zaključak, da li je u publici bilo onih koji su bili tamo zbog podsmeha i da bi posle imali materijal za međusobne pošalice ili ne? :unsure:
Zaključak je da ti sam treba da odeš negde ako te toliko zanima i sam formiraš mišljenje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...