Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

:pera:skromno.
Sta je Venome, nije falsirala? Slagao sam nesto?Bolje iskomentarsi Ramonse ili Darkatraktorovu urnebesnu primedbu o 2013-toj godini i falsiranju, meni je to ultrazabavno. Ima li ko od vas ljubitelja popa u svom vokmenu nesto od Doris? Ne zezam se, mrtav sam ozbiljan. Jer po pisanju gomile ljudi ovde, to je must have.
Link to comment
Stavio Linca jer mi je kljucna rec za ovaj dogadjaj "bizarno" a taj covek je bizarno vrlo uspesno i vesto eksploatisao. Zena je ovde sredstvo kojim linc podcrtava bizarnost scene gde postoji samo ludak sa nozem i tvoje ranjivo grlo - da bi stvar subjektivno bila jos neizvesnija a samim tim uzasnija Linc na krov auta izlaze prostitutku koja igra u potpunom neskladu sa pesmom iz kasetofona (jer je za razliku od ludaka sa nozem ne dozivljava). btw. pretpostavljam da je Linc dao glumici slusalice sa duplo brzom i agresivnom muzikom da igra uz nju, da bi scena (i noz pod tvojim grlom) bila sto klimavija, uzasnija i bizarnija.Bizarno zavodi zato sto izbacuje iz ravnoteze i tera te da ponovo presaberes vrednosti i sliku koju imas o zivotu - neko se pred tobom ponasa u potpunom neskladu sa situacijom i ti ga sa nevericom gledas neuspesno predvidjajuci njegove sledece reakcije. Dzaba, kada bi mogao da predvidis onda to ne bi bilo bizarno.Otuda ona nelogicna vriska na Dorisinom™ koncertu - jer niko nije znao sta da ocekuje.
Jel' ja to sad treba da zamrzim Linča jer eksploatiše bizarnost? To je nečasno? Imaš sa tim moralni problem?Lepo si ti to analizirao sa izbacivanjem iz ravnoteže - jeste, podjednako može da se primeni i na Linča i Doris. Sad je samo pitanje koliko mi imamo pop pevačica koje mogu, kao Doris da "bizarnošću izbace iz ravnoteže", ili koliko na svetu ima reditelja koji to, kao Linč mogu? Doris u našem malom brlogu, Linč sa vrha sveta.
Link to comment
Sta je Venome, nije falsirala? Slagao sam nesto?Bolje iskomentarsi Ramonse ili Darkatraktorovu urnebesnu primedbu o 2013-toj godini i falsiranju, meni je to ultrazabavno.
get over it, Gertrud.
Link to comment
Jel' ja to sad treba da zamrzim Linča jer eksploatiše bizarnost? To je nečasno? Imaš sa tim moralni problem?Lepo si ti to analizirao sa izbacivanjem iz ravnoteže - jeste, podjednako može da se primeni i na Linča i Doris. Sad je samo pitanje koliko mi imamo pop pevačica koje mogu, kao Doris da "bizarnošću izbace iz ravnoteže", ili koliko na svetu ima reditelja koji to, kao Linč mogu? Doris u našem malom brlogu, Linč sa vrha sveta.
Linc je to radio namerno, i nije on sam bio bizarna pojava vec je svesno koristio bizarno za svoj rediteljski izraz. Kod Doris i jos ponekih dama od stila sa deponije to je nevoljna radnja, u tome je puanta.Nije mi problem da mi se brk nasmeje dok nasumicno setam po PPP deponiji (mada ima tvrdih primera i slika koje ne mislim da treba kaciti niti pomerati brk na njih), ali da se iscimam da odem, slusam, trazim autogram i sve to okacim na FB - to vec nije normalno™
Link to comment
Linc je to radio namerno, i nije on sam bio bizarna pojava vec je svesno koristio bizarno za svoj rediteljski izraz. Kod Doris i jos ponekih dama od stila sa deponije to je nevoljna radnja, u tome je puanta.Nije mi problem da mi se brk nasmeje dok nasumicno setam po PPP deponiji (mada ima tvrdih primera i slika koje ne mislim da treba kaciti niti pomerati brk na njih), ali da se iscimam da odem, slusam, trazim autogram i sve to okacim na FB - to vec nije normalno™
Mnogo netačnog ovaj put:Linč je (kao i Doris) to radio jer je jedino tako mogao i sam je bio i jeste bizarna pojava. Kod dama od stila sa deponije nema ništa bizarno uglavnom. Uglavnom su to sve za ovo društvo normalne i prihvaćene žene. S druge strane, na primer, ovaj forum je bizaran i to je jedna od najvećih pohvala koja mu se može uputiti.
Link to comment

Tu nema ničeg bizarnog, to je prihvaćen stajling u ovom društvu. Izađi uveče na splavove kod hotela Jugoslavija, videćeš toga koliko hoćeš.

Link to comment
Tu nema ničeg bizarnog, to je prihvaćen stajling u ovom društvu. Izađi uveče na splavove kod hotela Jugoslavija, videćeš toga koliko hoćeš.
... zene u srednjim godinama, sa mumificiranim minivalom, u tinejdz majicama se slikaju u kupatilu hotela Jugoslavija?Idem odma tamo s kamerom da snimam dokumentarac.Prosto je neverovatno da neki ljudi ovde ne razdvajaju umetnicki izraz gradjen na bizarnom od bizarnosti kao takve. Edited by CowBoy
Link to comment
get over it, Gertrud.
Ne, ti get over it sa tvojim smaračkim hipotezama koje imaju cilj da ovu paranormalnu pojavu na muzičkoj sceni Srbije svedete pod neki trend, pojavu, šta god dok je kvalitet svega u vezi nje urnebesno loš, nažalost i tragikomičan što je verovatno glavna sila privlačenja publike ka njenom opusu. O poređenju sa ramonsima da ne trošim reči, evo jedna strana: hilarious! "Kakve veze ima što pevačica, kantautorka FALŠIRA, ej!" To je kao kada bi rekao kakve veze ima što neko ne zna da igra fudbal a igra u Zvezdi, kakve veze ima što neko ne zna da glumi, ali je u filmu... Strašne stvari. Ono što mi je neverovatno je neposedovanje grama zdravog razuma da se proceni ono što se vidi na koncertu kao i nevera kako ste u stanju njen opus da svedete pod bilo šta sem katastrofalno loše u svakom smislu, kao da blage veze sa muzikom nemate. Poslušati samo spotove koje sam kačio, kao da je pravljeno na tonebank sintizajzerima što smo koristili u osnovnoj dok smo bili mali deca, midi file-ovi, najgoreg kvaliteta. Čak ni to u 2013. ne može da zvuči ok, da bi naša heroina scene mogla da kaže "sama sam producirala", kao što je sama i spot režirala, verovatno se i sama šminkala. A koncertski fenomen može da potraje dok su koncerti na solidnoj vremenskoj distanci, da ljudi imaju vremena da je se zažele, da opet dođu da se sprdaju i osećaju moćno. Ako se to učestali, vrlo brzo ćemo da vidimo kako se publika prepolovljava. Na kraju će ostati mcCabe, Zelaja, Smaraktor i tazza negde u poslednjem redu. :)
Link to comment
Linc je to radio namerno, i nije on sam bio bizarna pojava vec je svesno koristio bizarno za svoj rediteljski izraz. Kod Doris i jos ponekih dama od stila sa deponije to je nevoljna radnja, u tome je puanta.
a kako tačno razdvajamo bizarno od onoga što je upotreba bizarnog? mislim, kako saznajemo tuđu volju osim kroz njen izraz?(kada prihvatimo da je to relevantno i, još, da sama upotreba bizarnog nikako nije nevoljna (bizarna) radnja) Edited by gagorder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...