Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

primetila sam u raspravama, koliko god imali dobre poente ponekad, i bili potencijalni korektiv drugoj strani, uvek su desničari i konzervativci oni koji neće da sjašu i dopuste drugu mogućnost.
ja sam saglasan s fukoom u tome da je svako ko ucestvuje u raspravama konzervativac.zezam se... ali ako ne moze da kaze sta hoce u 3 posta, onda jeste.
Link to comment
Znači onaj što sluša metal i bitlse je ok a ako neko sluša Doris Bizetić je budala?
to je bilo samo figurativno, nisam imala pretenzije da se bavim nekakvim kvalifikacijamanajiskrenije
Link to comment
Brate Miraleme, jes' bio ti nekad na rejvu? U dens areni jesi l' bio?
na zalost jesam. na rejvu, a ni ne znam sta ti je dens arena. stvar je u tome sto ovo nije bio rejv.
Link to comment

Eeee, to li je, znači nismo prihvatili ni savremenu dance kulturu, pa kako ćemo onda Doris da prihvatimo.......Nije bio rejv, u pravu si, ovo ti je posle rejva.edip - Dance Arena na Petrovaradinu, na Exitu.

Edited by kobni zelaya
Link to comment
ja sam saglasan s fukoom u tome da je svako ko ucestvuje u raspravama konzervativac.zezam se... ali ako ne moze da kaze sta hoce u 3 posta, onda jeste.
Three Strikes and You're Out. taman lepo, jedva sam i ova 3 izdržala. Edited by tazza
Link to comment

pazi, radio sam 2 godine u koncertnoj sali/ diskoteci. i bio na jos milion koncerata pride, imao semu da udjem za dz. i otprilike mogu da predvidim reakciju publike na ovu ili onu muziku. ovakvo divljanje je jednostavno misplaced za ovo sto db proizvodi, sta god to bilo. sem ako se ne sprdaju. a sprdaju se.

Link to comment

Ne slažem se, meni nije misplaced, nemoj sad da se opet vrtimo u krug. Objašnjeno ti je da takvo "divljanje" postoji (postoji i veće), a od toga si počeo.

Link to comment
I? Jel' Linč...a) Izložio ovu ženu(glumicu/statistkinju/naturščika)?b) obožavao je, pa joj je zato dao ulogu?c) ona zna da je on loži, samo neće da reaguje jer voli Roy Orbisona?d) nešto četvrto, ali šta?
Stavio Linca jer mi je kljucna rec za ovaj dogadjaj "bizarno" a taj covek je bizarno vrlo uspesno i vesto eksploatisao. Zena je ovde sredstvo kojim linc podcrtava bizarnost scene gde postoji samo ludak sa nozem i tvoje ranjivo grlo - da bi stvar subjektivno bila jos neizvesnija a samim tim uzasnija Linc na krov auta izlaze prostitutku koja igra u potpunom neskladu sa pesmom iz kasetofona (jer je za razliku od ludaka sa nozem ne dozivljava). btw. pretpostavljam da je Linc dao glumici slusalice sa duplo brzom i agresivnom muzikom da igra uz nju, da bi scena (i noz pod tvojim grlom) bila sto klimavija, uzasnija i bizarnija.Bizarno zavodi zato sto izbacuje iz ravnoteze i tera te da ponovo presaberes vrednosti i sliku koju imas o zivotu - neko se pred tobom ponasa u potpunom neskladu sa situacijom i ti ga sa nevericom gledas neuspesno predvidjajuci njegove sledece reakcije. Dzaba, kada bi mogao da predvidis onda to ne bi bilo bizarno.Otuda ona nelogicna vriska na Dorisinom™ koncertu - jer niko nije znao sta da ocekuje. Naravno, tu od muzike nema ni M, pa makar Doris bila najbolji kantautor na Balkanu. Pesmuljci su sekundarna stvar, kolaterala njenog sada vec viralnog imidza. Zato su ovdasnja uveravanja o vrednosti te muzike neuverljiva jer Doris kao lik ima mnogo vecu specificnu tezinu od Doris kantautorke. Ljudi su isli da vide Doris/zenu sa bradom/coveka koji ima magnetofon u nosu/dedu koji je napravio kucu od plasticnih flasa/tipa koji pliva bez ruku.A tvrde (barem ovde) da su isli zbog muzike. Koje bre muzike? Se lazemo ovde.
Link to comment

Ponavljaću i ja.Na prvoj strani je forumaš napisao da je išao zbog muzike i da nije bio jedini. Ja sam napisao da bih otišao zbog muzike Ali da to nije skroz moj zvuk! Kobni je onda napisao da tu ima kvaliteta više nego kod domaćih autora i Dabović koji je prvi put čuo se složio.Prestani da na druge forumaše projektuješ svoju potrebu da ljude koje ne poznaješ proglašavaš nesrećnim slučajevima! Odavno si prešao granice pristojnosti. Nauči da ne izlazimo svi su svet sa uverenjem da se ljudi dele na nesreće i one koji uživaju u nesreći. Ma koliki da smo mizantropi.

Link to comment
Otuda ona nelogicna vriska na Dorisinom™ koncertu - jer niko nije znao sta da ocekuje.
zar to nije najbolja stvar u vezi bilo kog koncerta / dogadjaja / hepeninga ?mislim, ne znam dal si svestan - ali upravo si formulisao razlog za otici.
Link to comment
Prestani da na druge forumaše projektuješ svoju potrebu da ljude koje ne poznaješ proglašavaš nesrećnim slučajevima!
Ne projektuj™ se.Iz tvoje vizure mozda izgleda tako, ali Doris se verovatno ne bi slozila sa tobom. To sto beogradski hipsteri misle da je neko jadan ne znaci da je zaista jadan. O vizuri sve vreme i govorim, dakle ako ljudi po mrezama™ komentarisu (ponovicu) koncert kao vrhunsku sprdacinu, to znaci da je jedan deo njih isao na taj koncert zbog svog ugla gledanja na stvar. I to je najjadnija stvar u ovoj epizodi.To zbog cega bi ti isao ili kobni ili tazza i dalje nema mnogo veze sa prostom cinjenicom: ljudi vriste na koncertu a zatim provaljuju u bekstejdz posle onakvog falsiranja. Alo. Sta to tacno znaci i kako to objasniti drugacije nego kao...potpisane plakate sam, rekoh, vec video na FB komentarisane bas onako kako ti kazes da ja izmisljam i projektujem ovde.I kada smo kod pristojnosti, jako je nepristojno da mi vec treci put podmeces projektovanje i autizam iako sam (ne samo ja) govorio o jasnim reakcijama drugih ljudi. Ajde prestani sa tim, besmisleno je. Edited by CowBoy
Link to comment
Odavno si prešao granice pristojnosti.
Ma ustvari, šta se ja uopte zajebavam s tobom. Idi lepo sledeći put kad joj organizju koncert pa sprečite i gonite se u kurac svi.
:huh: uzivaj u svojoj posebnosti, sta da ti kazem. Za to pristojnost svakako nije uslov. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...