Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam ispratio ovo, Mauci kako je odigrao D-Rose?

Pre svega psihicki kako izgleda

Da li igra pod rucnom ili napada i ne bezi od kontakta? Kakav mu je sut?

Dobro. Napada kos k'o blesav, vec sam zaboravio kako izgleda kad se on stusti u reket. Sve sto je pogodio je bilo polaganje ili zakucavanje, mislim da je samo jednom sutnuo jumper i promasio.

 

Jedino u odbrani mu se vidi nedostatak igranja, odnosno da nije u takmicarskoj formi. Kyrie i Lillard su par puta prosli kao da ga nema. Mada, ovo je bio vise revijalan mec, niko nije bas zapinjao u odbrani. Mislim da su se jedino Curry i Thompson bas cuvali, ostali onako, kako kad.

Link to comment

ma i nije toliko strasno, zato sto se ne vidi noga posle. meni najstrasnije deluje kako je doslo do povrede

 

edit: snimak nije strasan, povreda jeste...

Edited by pbg12345
Link to comment

Kakva propast jbt. Gledao prvo poluvreme i malo treće i legao da spavam. Rouz delovao mnogo bolje nego u onom prvom povratku na teren i onda se ovo desi. Užas. Glupo je pisati o tekmi ali mislim da su sigurni za SP Rouz,Kari,KD,Harden,Dejvis,Kazins. Videćemo dal će K voditi čiste četvorke tipa Milsapa ili će gurati trojke na četvorku što je više verovatno i da li će voditi čiste dvojke tipa Derozana ili će povesti više pg-ova koji bi igrali od lopte.

Link to comment

ma jesam, zato i kazem, da mi je najstrasniji momenat tu kako se covek povredio. ni iz cega maltene

 

Takve su obično najgore, kad ga niko ne pipne, samo čovek bezveze zapne nogom o nešto - travu, reklame, konstrukciju koša - i ode :(

 

Ovakve stvari stvarno ne bi trebalo puštati na usporenom snimku, mučno je gledati a ne može čovek da odoli...

Link to comment

Jesi ti pogledao usporeni snimak gde se jasno vidi prelom? Uzasna scena!

 

 

ja još uvek nisam niti ću...(pritom mi kao Pacer fanu pada još teže - sve se srušilo, za mesec dana ostali bez dva glavna igrača, dok je treći u nekoj svojoj dimenziji x)...čitam da je gomila igrača otišla u LV da ga poseti ... ne daj bože nikom ovako nešto.

Link to comment

nije proslo ni sat vremena od kako se pg povredio i odmah su poceli da seru o tome kako treba zabraniti nba igracima da igraju za reprezentaciju ili da uvedu neka ogranicenja. prvo gm-ovi, pa se ukljucili neki vlasnici, sad i silver. muka mi je da to citam.

Link to comment

nije proslo ni sat vremena od kako se pg povredio i odmah su poceli da seru o tome kako treba zabraniti nba igracima da igraju za reprezentaciju ili da uvedu neka ogranicenja. prvo gm-ovi, pa se ukljucili neki vlasnici, sad i silver. muka mi je da to citam.

 

samo se cekalo tako nesto.

mislim da cemo najbolje amere samo na olimpijadama gledati

Link to comment

samo se cekalo tako nesto.

mislim da cemo najbolje amere samo na olimpijadama gledati

 

proći će ih kukanje kad dobiju po pičci prvi put na nekom SP...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...