Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

finiks vs gs za koji mninut. enis vs nedović.  inače,sviđa mi se ovaj ugovor za tander sa AM. možda i najjači čisti šuter u ligi.

Link to comment

Čist šuter im je inače tiha patnja već godinama. Toliko su navikli na Sefaloshu da njihovi paorski novinari sanjaju dan kad ce imati beka koji ume da veže 3 trojke. Kad su potpisali onog jednog nesretnika iz Majamija pre par godina cele sezone je bilo razočaranje sto ne šutira 50%, piš živi sa njima.

Link to comment

Loš je bio danas. Zato Holidej iz Solnoka 29 poena uključujući i ovu Nedarinu asistenciju :D TJ Warren deluje dobro za Sanse,a Enis možda za koju godinu. 

Link to comment

Seth Curry zavrsava poslednji napad pored zivih Ennisa, Warrena i Goodwina.  :isuse:

 

TJ Warren ce biti sjajan igrac, kao i Archie Goodwin. prelaznu ocenu imaju i Len i Ennis, ostali katastrofa.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Sunsi navodno pokusavaju da trejduju Dragica i bracu Morris za Kevina Lovea.

 

a Wolvesi cekaju na Cavse da ponude Wigginsa.

 

Nije mi jasno zašto mrtvi Klivlend ne ponudi Viginsa. Mada posle Lebronovog 1 plus 1,ne znam više šta da mislim. Kako je Volt Frejžer disovao Lebrona za taj ugovor juče u prenosu,komentator pokušava da kaže kako čeka novi tv ugovor i to,ovaj ne jebe dva posto,kaže možda bi mogao da nam napiše esej o tome zašto je potpisao 1 plus 1 :D

Link to comment

I svaka mu cast na tome. Kao i uvek, sve oko Lebrona je cisto foliranje i cirkus. Probao sam dva puta da procitam onaj Simmonsov tekst, jebem ti zivot koja patetika i rusenje kuca.

Link to comment

pa 15 nije max, a i naravno je da hoce kad vidi kakvo je trziste i ko sve dobija nenormalnu lovu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...