Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Borba za titule -22 miliona

Gubljenje vremena u Majamiju +22 miliona

 

Meni bi izbor bio prilicno ocigledan. Narocito ako se uzme u obzir da je zaradio vise stotina miliona do sad.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Suns and Kings are finalizing a sign-and-trade deal on a four-year, $27M contract for Isaiah Thomas, league sources tell Yahoo Sports.

 

 

Nick Young signing four-year, $21.5 million contract with Lakers http://

Edited by theanswer
Link to comment
Suns and Kings are finalizing a sign-and-trade deal on a four-year, $27M contract for Isaiah Thomas, league sources tell Yahoo Sports.

 

Jedna od najnelogičnijih franšiza u NBA su Sunsi.

 

Kingsi su pustili Thomasa i mislim da je to dobar potez. Neće tu biti play-offa ni sa njime ni bez njega, a meni je Thomas potencijalna štetočina od igrača, pogotovo kod timova kao što su Kingsi. Poor man's Terry.

 

edit. Boshu je nuđeno 88 ili 96, zavisi od izvora.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Meni su Kingsi ti ovde sa nelogičnim potezom. Ne dobijaju ništa za Tomasa,samo trejd eksepšn,doveli su Kolisona,a gube Tomasa,nema tu logike za mene. Šta Finiks radi,jebem li ga,ko će znati,izgleda da ne dele oduševljenje cele lige Dragićem i Bledsom.

Link to comment

ok nek bude 88 miliona za 5 godina. to je oko 18 miliona. nije to mnogo manje od majamijeve ponude pogotovo sto je porez u teksasu manji

 

 4 godine

Link to comment

ni meni nije jasno zasto zeli da uzme 20+ miliona vise, poptuno neverovatna stvar.

Link to comment

ni meni nije jasno zasto zeli da uzme 20+ miliona vise, poptuno neverovatna stvar.

 

plus čovek ostaje na south beachu.  plus je bio tu zadnje 4 godine..

Link to comment

zaradio mnogo desetina miliona vec u karijeri...odradio bi ovaj cetvorogisnji ugovor i mogao bi potpisati posle jos neki ugovor do 10 miliona verovatno. znaci nije bas -20 miliona nego oko 10 miliona manje. i jos bi se verovatno borio za titulu za ove cetiri godine u hjustonu...

Link to comment

uzeo je 2 titule i 4 godine igrao za manje nego što bi imao.. nije on otišao iz hjustona,nego je trebao da ode iz majamija. znači što bi otišao u hjuston je pravo pitanje a ne što je ostao u majamiju

Link to comment

...a mozda bi se povredio, mozda bi propao, mozda bi igrao za minimalac...lako je odreci se 20+miliona garantovanog novca u tudje ime.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...