Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

prosle sezone je sve bilo gotovo do 15. jula, sem eventualno nesrecnika koji su ganjali minimalce. cim lebron objavi svoju odluku, ostali potpisi ce da krenu kao domine.

:thumbsup:

Link to comment

Ne znam zasto "muda ipo", kad ide u bolju situaciju. Irving je trenutno upotrebljiviji igrac, ajde, check that, u narednim godinama ce sigurno biti upotrebljiviji igrac od Wade-a, a ako vec postoji dil da se dovuce i Love, pa cak i ako to nije slucaj, uopste muda nisu u pitanju, IMO.

Link to comment

Ne znam zasto "muda ipo", kad ide u bolju situaciju. Irving je trenutno upotrebljiviji igrac, ajde, check that, u narednim godinama ce sigurno biti upotrebljiviji igrac od Wade-a, a ako vec postoji dil da se dovuce i Love, pa cak i ako to nije slucaj, uopste muda nisu u pitanju, IMO.

 

Tačno, ali je imao i bolje opcije od Cavsa. Mogao je u bar deset sređenijih franišiza od Mia ili Cavsa.

Link to comment

Ne znam zasto "muda ipo"

Zato sto je i pored svega to i dalje mrtvi Klivlend sa retard Gilbertom na čelu. Ovo je ono sto mediji vole, homeback story, Simmons je vec svršio. Ako je NBA showtime, evo im o čemu će da trtljaju ceo ovaj ugovor koji će potpisati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...