Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

pojacano smarate

 

nurkic definitivno u denveru sledece sezone. ne igra ljetnu ligu, jer igra u20 evropsko prvenstvo b divizije. btw, danas pocinje las vegas.

Edited by Timmi
Link to comment

Saric i Nurkic su doneli odluku koju je onaj drugi trebao da donese. Prvi odmah u NBA, a drugi da ostane jos godinu dana u Evropi.

Link to comment

hoce li ovaj vise da objavi da se vraca u miami da mozemo kao ljudi da nastavo sa pracenjem fa?! kakav seronja.

Link to comment

e ali pazi ti,kao prepreka za vraćanje u klivlend je pismo gilberta od pre 4 godine. sad se majstor setio,kao sve hoće da se vrati i sve je ok,kad ono međutim pismo,ko da ne stoji na sajtu 4 jebene godine,sad ga se setio. ma daaj

Link to comment

Mogu ljudi da mu zamere svašta (a meni je uz CR7 najodvratniji sportista sveta), ali mu je ovo objašnjenje dobro i moram da priznam da moraš da imaš petlju da sebe potencijalno zakucaš u Cavsima do kraja karijere.

 

S druge strane, žao mi je Wade-a, jer ga je LeBron prevario, mada verujem da će Heat da mu ponudi isti ugovor kao i do sada. To bi značilo Bosh u Houstonu, a Parsons u Dallasu. Malo mi je bedak tu zbog Jonesa koji ako ne dobije trade će popiti klupu zbog Bosha i Howarda.

Link to comment

ipak kris šeridan pobedio :D

 

bilo mi je neverovatno da će opet tako da zajebe klivlend tako da je ipak očekivano bar što se poslednjih par dana tiče. ali i potpuno neočekivano pre samo nedelju do deset dana..

 

sad ide efekat kroz celu ligu. boš u hjustonu,parsons u dalasu.lav u klivlendu za viginsa?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...