Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je Parsons odličan igrač i mislim da vredi ovih 15 po sezoni. Dirk je dao popust, jer ima i godine i želi da ima dobar tim.

Link to comment

Meni je Parsons odličan igrač i mislim da vredi ovih 15 po sezoni. Dirk je dao popust, jer ima i godine i želi da ima dobar tim.

 

parsons vredi 15 miliona po sezoni?! to u nekom kosarkaskom menadzeru ili sta?

Link to comment

Parsons možda ne vredi 15 po sezoni,tj ne vredi sigurno ali je ugovor samo na 3 godine,tj treći je player option i pošto svakako nećeš dobiti Mela koga si jurio,što ne bi zajebao u procesu Hjuston koji ti je rival iz konferencije..

Link to comment

Parsons možda ne vredi 15 po sezoni,tj ne vredi sigurno ali je ugovor samo na 3 godine,tj treći je player option i pošto svakako nećeš dobiti Mela koga si jurio,što ne bi zajebao u procesu Hjuston koji ti je rival iz konferencije..

 

pa zato sto ako hjuston ne proguta ovo moras jebenom parsonsu da dajes 15 miliona naredne 3 godine.

 

Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA 13m

 

No clear answer yet on Rockets matching sheet, but GM Morey had been on phone w/ agents for Ariza, Deng and Pierce today, sources tell Y.

Link to comment

pa zato sto ako hjuston ne proguta ovo moras jebenom parsonsu da dajes 15 miliona naredne 3 godine.

 

 

 

pa dobro,pa šta? nije parsons toliko loš igrač. oni idu na win now situaciju u sledeće 3 godine,to je očigledno,dal će uzeti titulu,verovatno ne,ali su plejof tim svake godine. zato je dirk potpisao na 3,zato su potpisali ponovo herisa,doveli čendlera i feltona. da sam ja kjuban,ne bih ni jurio karmela jer znam da je to long shot ali bih recimo jurio Denga više nego Parsonsa. ipak nije da nisu upgradeovali tim sa parsonsom

Link to comment

pa dobro,pa šta? nije parsons toliko loš igrač. oni idu na win now situaciju u sledeće 3 godine,to je očigledno,dal će uzeti titulu,verovatno ne,ali su plejof tim svake godine. zato je dirk potpisao na 3,zato su potpisali ponovo herisa,doveli čendlera i feltona. da sam ja kjuban,ne bih ni jurio karmela jer znam da je to long shot ali bih recimo jurio Denga više nego Parsonsa. ipak nije da nisu upgradeovali tim sa parsonsom

 

naravno da su uprgradeovali tim sa parsonsom ali, kao sto si sam rekao, ima boljih igraca za taj novac. eto deng, dosta bolji igrac od parsonsa. meni tu nije toliko bitan dallas vec houston, oni ne bi trebali da progutaju ovo.

 

ipak, dosli smo to toga da parsonsu daju 15 milki a hayward trazi max. znao sam da ce dolazak raduljice morati nekako da se odrazi na ligu.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

sve je to kombinacija onog kolektivnog ugovora koji je potpisan i daje manje ugovore igračima (manje u godinama) i situacije u kojoj pola lige ima novca. koliko puta smo čuli "lejkersi ili dalas ili hjuston napravili taj i taj potez da bi imali prostor u kepu kad slobodan agent postane taj i taj". a sada su fa i lebron i boš i karmelo u isto vreme. potpuno je logično očekivati da će tim da preplati ove ostale slobodne agente koji nisu tog kvaliteta ali kad imaš 20m ostavljeno za lebrona ili karmela i on neće da dođe,šta da radiš? dal da preplatiš hejvorda i parsonsa ili da preplatiš recimo džejmsa džonsona. uz to je specifična situacija jer jedan deo vlasnika se uvek ponaša iracionalno,žele pobede odmah iz nekog njima znanog razloga,dal je to dugogodišnja frustracija kao u klivlendu ili je jednostavno roster kome ističe rok trajanja kao u dalasu ili imaš kobija idiota u lejkersima...

Edited by theanswer
Link to comment

Drama se nastavlja, ali bi mogla, nadam se, uskoro biti gotova...

 

LeBron James' representatives have reportedly contacted Cleveland police to alert them a decision will be announced today. The decision can come at around 3:30 PM ET.

Akron security is currently surrounding his house.

Link to comment

Lazes Riki

 

Bath Township, Ohio police -- home to Lebron James -- tells NBC News they are NOT preparing for an announcement or extra police details.

Link to comment

prosle sezone je sve bilo gotovo do 15. jula, sem eventualno nesrecnika koji su ganjali minimalce. cim lebron objavi svoju odluku, ostali potpisi ce da krenu kao domine.

Edited by Timmi
Link to comment

Tako mi i treba kad verujem kojekakvim fejsbucima™.

 

Edit, kaze neki lik na tnjiteru da mozemo da idemo da piskimo, jer Lebron nece objavljivati nista u narednom satu, or so. 

Edited by Rick.James
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...