Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moram ovde da pitam iako nije vezano za NBA, da li je neki forumas pretplacen na sajt  eurobasket.com ako jeste neka mi se javi na PM oko jedne informacije koja mi je potrebna.

Link to comment

imaju trejd ekspešn koliko sam ja razumeo,tako da su dali to. dobili su prilično dobar posao samo zato što su omogućili trejd.

 

Evo i potvrde za taj exception

 

Celts' trade exception ($10.3 mil) big enough to absorb $8.6M expiring contract of Marcus Thornton for right to also snag Zeller and a first

 

to je još od trejda Pirsa,taj exception je uskoro isticao

Link to comment

Jel moze bez tih djecijih sranja?

 

izvini.  :cry:

 

nemoj da si na kraj srca, ostace wade i haslem, pravi heatovci, na south beachu.

Link to comment

Ne razumijem zaista, sad kao treba nesto da me pogodi sto neko mozda odlazi iz kluba posto se to inace nikad ne desava?

Ili ako ne daj boze svi ostanu treba ja tebe da prozivam™ slicnim prizemnim forama?
 

Link to comment

Fei, Sunny boy je ljubomoran na tvoj super tim. Rece nedavno da bi i on, #naravno, voleo da za njegov tim igra najbolji igrac na svetu. #Eto

Link to comment

Fei, Sunny boy je ljubomoran na tvoj super tim. Rece nedavno da bi i on, #naravno, voleo da za njegov tim igra najbolji igrac na svetu. #Eto

Ne znam sta je u pitanju al' i kod zajebavanja na forumu treba imati stila. Kao ti npr, bitch!

Link to comment

Ja sam za to da ti kupimo Lebronov dres, malo benzina i upaljac.

Ahahaha :D

:isuse:

 

Eno pise Wojnarowski da James ide u Klivlend a Bosh u Hjuston, dace dragi :ziga: pa da se kojekakvi dusebriznici skinu s kurca vise.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...