Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

hahahahhahahahha

 

edit: nije los on, ali 15 miliona po sezoni... sledi nam uskoro jos jedan lockout.

Edited by Venom
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

hahahahhahahahha

 

edit: nije los on, ali 15 miliona po sezoni... sledi nam uskoro jos jedan lockout.

 

nije los, treca opcija u napadu, dobar all around igrac, za cenu od oko 10 mil po sezoni. ovih skoro 16 mil per je jezivo.

Link to comment

Slicna situacija je bila pocetkom pocetkom prosle decenije. Tad je svako ko je po sezoni ubacivao vise od 15 poena hteo 100 miliona. Bila je i 1 velika dilema, da li Clippersi Olowokandiu treba da daju max ugovor. Dadose mu samo RFA tender offer, on se naljutio toliko da je cetiri godine kasnije zavrsio NBA karijeru.

Link to comment

Mecirace utah.

 

Verovatno hoće, ali ne bi trebalo. Gotivim Haywarda i može da se dodatno razvije u odličnog NBA igrača, ali ovo je previše. Opet, Utah je njemu nudila produženje krajem prošle sezone, on je odbio očekujući max.

Link to comment

nema logicnog objasnjenja za ovo utrkivanje ko ce dati haywardu max.

 

Pola lige ima prostora u kepu za max ugovore. Neki timovi znaju da za sto godina neće uspeti da uopšte imaju pažnju likova kao što su Lebron,Melo,Lav itd pa preplaćuju ostale. Jutin ribild bez GH je jedno 3 godine duži,on je nešto najbliže max igraču što oni mogu da se nadaju i svakog takvog igrača mogu da uzmu isključivo draftom,tako da kad dođe vreme za ekstenziju,daj sve što imaš i nadaj se da će da te usere.

Link to comment

Klivlend,Boston i Bruklin u trejdu koji otvara cap space za Lebrona Klivlendu. Kada se pričalo o tome pre 2god mislio sam da je čak i za NBA to nemoguće.

 

Anyway, Bruklin dobija Džeka iz Klivlenda koji je najzvučnije ime u trejdu. Odlaze i Zeler u Boston i Karasev u Bruklin. Bruklin šalje Torntona u Boston,Kavsi ne dobijaju ništa sem kep spejsa i draft prava na Karamana,Drejera i Bavčića. 

 

Klivlend sada ima oko 24 miliona cap space-a,Lebronov max je 20,7. Uz Lebrona jure i Reja.

Link to comment

According to ESPN's Tom Penn, the trade of Jack sheds $9.5 million in salary (Jack, $6.3 million; Zeller, $1.7 million; Karasev, $1.5 million), giving the Cavaliers $21.7 million in cap space.

Link to comment

Klivlend,Boston i Bruklin u trejdu koji otvara cap space za Lebrona Klivlendu. Kada se pričalo o tome pre 2god mislio sam da je čak i za NBA to nemoguće.

 

Anyway, Bruklin dobija Džeka iz Klivlenda koji je najzvučnije ime u trejdu. Odlaze i Zeler u Boston i Karasev u Bruklin. Bruklin šalje Torntona u Boston,Kavsi ne dobijaju ništa sem kep spejsa i draft prava na Karamana,Drejera i Bavčića

 

Klivlend sada ima oko 24 miliona cap space-a,Lebronov max je 20,7. Uz Lebrona jure i Reja.

:Hail: mislim da mu je ovo deseti trade u karijeri.

 

sta je boston uopste dao, valjda moraju nesto dati?

Edited by Timmi
Link to comment

imaju trejd ekspešn koliko sam ja razumeo,tako da su dali to. dobili su prilično dobar posao samo zato što su omogućili trejd.

Link to comment

cek, stani... koliko oni treba toga da daju da bi pokupili lovea, a da im ostane i za lebrona? vjerovatno daju wigginsa, waitersa i thompsona ili bennetta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...