Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

cat%20flips%20table.gif

 

 

Portland vise ne ume da dobije utakmicu ako nema +20 u poslednjoj cetvrtini. Odreagovali su kao sise kad su ovi krenuli na silu da otimaju tekmu. I opet su imali dovoljno srece da je dobiju, ali ne vredi, to je vrlo kreativna grupa u pronalazenju nacina da se izgubi utakmica.

 

LA ne zna da unese Parsonsa i Hardena u kos, Rolo gubi podbacivanje od Hardena, Lillard ne zna gde bije, Wes masi bacanje za pobedu, Batum ne moze da se seti da faulira Dwighta posle skoka, a i Stotts je ocigledno uveo buniku u jelovnik u poslednje vreme. Zove tajm i pati se kao Isus na uvodjenju, a lopta vec u Batumovim rukama, pa onaj cirkus od poslednjeg napada.

 

Produzetak nisam odgledao i tako planiram da nastavim. Krenuo je ozbiljan meltdown, moguce je cak da prokockaju i plejof. 

 

Houston definitivno najodvratniji tim u ligi by far. Sudijama bih placao bonuse za njihove utakmice.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stots juče nije imao odgovor ni na šta. Hou igra sa nižom postavom Parsons licem napada Lamarkusa i rešava lagano, na drugoj strani ovaj ne zna da iskoristi missmatch. Onda bez potrebe prihvata taj smallball challenge, igra sa LMA na pet i dozvoljava da utakmica uđe u suludo brz ritam, što naravno odgovara ekipi koja gubi.

U trenucima bez Lopeza, nestaje poslednja linija odbrane reketa, kreću problemi sa defanzivnim skokom i lagani kraj.

 

Na kraju, i pored svih gluposti, sve se moglo rešiti sa linije bacanja, ali je i to bilo puno... užas

Link to comment

jedva cekam veceras SAS-CHI, pop vs. thibs, suvo znanje vs. fantasticna energija... bilo bi sjajno da je derick rose zdrav, pa da gledamo kako ga kawhi leonard cuva :)

 

i naravno, okamenjeni tim duncan vs. trash talker noah :D

Link to comment

a navija se za?

prva ljubav zaborava nema ili se mozda nesto promenilo usput? :D

mislim, Bullsima vise treba ova pobeda, da stignu TOR, SAS je odavno u playoffu pa cak i da kiksnu veceras nije strasno, izjednacice se sa OKC-om po broju pobeda i poraza pa ce ih preshishati (moram "sh" da stavim jer nemam slova sa kukicama, pa da ne ispadne da ce ih presisati) sledecom prilikom :)

Link to comment

Upravo. 
Sa druge strane batine i borba na zivot i smrt za svaku loptu, svaka njima cast al meni je to ruzna kosarka. Zato se i nadam da cemo ih izbjeci u plejofu.

Link to comment

a navija se za?

 

prva ljubav zaborava nema ili se mozda nesto promenilo usput? :D

 

mislim, Bullsima vise treba ova pobeda, da stignu TOR, SAS je odavno u playoffu pa cak i da kiksnu veceras nije strasno, izjednacice se sa OKC-om po broju pobeda i poraza pa ce ih preshishati (moram "sh" da stavim jer nemam slova sa kukicama, pa da ne ispadne da ce ih presisati) sledecom prilikom :)

SAS je bio i ostao ljubav :) GSW i od skoro CHI su tek simpatije :P

Link to comment

Upravo. 

Sa druge strane batine i borba na zivot i smrt za svaku loptu, svaka njima cast al meni je to ruzna kosarka. Zato se i nadam da cemo ih izbjeci u plejofu.

 

svako igra sa onim sto ima - posle povrede rosea i trejda denga, CHI ostaje samo ta borba na zivot i smrt kako si lepo napisao... mene njihova energija i zelja za pobedom odusevljavaju

 

a svakako cete pre ili kasnije naleteti na njih u plejofu i do poslednjeg minuta se nadati srecnom kraju :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...