Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

rijetko koji igrac je bitan za tim kao gasol za memphis, na oba kraja terena. phoenix do kraja samo 7 meceva igra kod kuce, 2 od poslednaj 3 meca u sezoni su protiv dallasa i memphisa. bilo bi mi zao dirka, ali najlakse bih prezalio da dallas ostane van playoffa.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

rijetko koji igrac je bitan za tim kao gasol za memphis, na oba kraja terena. phoenix do kraja samo 7 meceva igra kod kuce, 2 od poslednaj 3 meca u sezoni su protiv dallasa i memphisa. bilo bi mi zao dirka, ali najlakse bih prezalio da dallas ostane van playoffa.

 

Sem Dirka meni je Dalas simpatičan zato što Karlajl igra neuobičajeno za NBA sa dosta čudnih odbrana,zoni,mečap zonom i igra maltene uvek sa rotacijom od 10 plus igrača.

 

Skroz dobra završnica u Hjustonu.

Edited by theanswer
Link to comment

Koliko je sebican Harden

 

edit: da docekam jednom u zivotu da za ovo bacakanje ne dobije faul

Edited by Feindouno
Link to comment

U,dal je bio faul? Ne znam,uzeo mu loptu čisto,ali što kaže ovaj "reach across his body"..

 

Inače su počeli u odbrani da teraju da ovaj pik ide u Hardenovo desno što se isplaćuje

Edited by theanswer
Link to comment

FEAR THE BEARD

 

Portland izbaciti u drugu ligu zbog ovakvog napada na 8,8 sek do kraja i nerešeno ljudi bacaju alleyoop iz auta i sreća njihova pa se Beverli okliznuo

Edited by theanswer
Link to comment

 

Fino se zakuvalo, bas da vidimo da li je Portland u stanju da dobije u neizvjesnoj zavrsnici.

 

 

naravno da ne... kakvo kvalitetno samoubistvo, još su ovi imali šut za pobedu...

 

 

da imam online gde da igram sada, kuću bi stavio na Hjuston...

Link to comment

naravno da ne... kakvo kvalitetno samoubistvo, još su ovi imali šut za pobedu...

 

 

da imam online gde da igram sada, kuću bi stavio na Hjuston...

 

što je najgore dobiće Portland,nagledao sam se ovakvih utakmica gde je "momentum" na strani nekog tima i opet ništa

Link to comment

Povremeno odletim i do Dallasa... Ellis i Harris surovo izdominirali kad se lomilo, Da sam navijac Pacersa ozbiljno bih se zabrinuo, uzasno igraju.

Link to comment

naravno da ne... kakvo kvalitetno samoubistvo, još su ovi imali šut za pobedu...

 

 

da imam online gde da igram sada, kuću bi stavio na Hjuston...

Naravno LMA je masio sut za izjednacenje i onda raspad...

Nije bas kuca (mozda za psa) al nije ni lose

HOU Rockets @ 2.75

€75.00  Single

Link to comment

Najiskrenije se nadam da će oklahoma da ispadne u prvoj rundi.

i dalje mislim da ih Memfis moze izbaciti vec u prvom krugu ako zauzme 8. mesto(3-1 je u pobedama za Oklahomu ove sezone)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...