Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvesni Saša Jovanović, bivši službenik ambasade Srbije u Rimu (ne znam da li je još uvek radi u MIP-u). Meni nije jasno što se po netu priča kako je on nekakav mastermajnd iza cele priče oko njene karijere, ne deluje mi kao neko jako bitan, takvih tehnokrata ima na desetine po raznim ministarstvima.EDIT : @ MayDay

Edited by Ayatollah
Link to comment

drago mi da je Ana pobedila, sinoć je bila najbolja. mada bi po meni sveukupni pobednik ipak bio Aleksa. nekako je najviše pokazao. ana je imala i nekih promašaja.oko sare i zaleđine se diže prašina nepotrebno . devojka zna da peva , ima talenta za imitaciju i deluje ok. da je neko stvarno toliko gura pobedila bi u prvom glasu umesto one dosadne mirne. uz anu i aleksu bila mi je najjači takmičar ovde.

Link to comment

užasno je popularna u ženskoj tinejdž populaciji (i kod matorih perverznjaka ali to je druga priča). broj Storija sa njenim intervjuom je prodat u 20% više primeraka od proseka ,što nije malo. jednostavno - odlično se prodaje

Link to comment

A ja baš sinoć napušavao ljude što glasaju da ne bi pobedila Sara, a ne da bi učestvovali u jednoj, za naše prilike, zaprepašćujuće čistoj i pozitivnoj humanitarnoj akciji.Za malu Saru sam uglavnom samo u prolazu čuo, ali i ono sinoć je bilo dovoljno da mogu da kažem da u odnosu na gro estrade, mala imponuje i obrazovanjem i ambicioznošću i talentom i vaspitanjem. Inserti imitacija Šakire i Britni su zaprepašćujuće dobri. Generalno sam uvek pre za soluciju da takav neko ponizi splavarsku pevaljku, ali stvar je u tome što je ova emisija poslednje mesto na kome to treba da bude tema.

Link to comment
užasno je popularna u ženskoj tinejdž populaciji (i kod matorih perverznjaka ali to je druga priča). broj Storija sa njenim intervjuom je prodat u 20% više primeraka od proseka ,što nije malo. jednostavno - odlično se prodaje
raskrinkan sam..... inace je sara privatno super, vidi se da nije rasla ovde. za to u kakvom se okruzenju krece neverovatno pristojna i normalna devojka.
Link to comment

ja isto nemam ništa protiv sare, mislm da je nju žiri čak i oštetio u nekim emisijama, naročito ona mala debela patologijarecimo, kao lajza mi je bila fenomenalna, kao britni i šakira isto, oliverin glas je skinula totalnoipak, u celoj stvari meni se najviše dopao taj borisov, čisto glumački pristup sa tim nekim tipično teatarskim karikiranjemmislm, teško se može skinuti nečiji glas, ali ostalo se može imitirati manje ili više uspešnoboris je to radio baš dobro, uvek je to bilo malo više od običnog oponašanja

Link to comment

boris je najkomičniji, najviše je zasmejavao. ali stvarno mu imitacije nikada nisu prelazile karikaturu, jer on glasovno i nije mogao da se nosi sa ostalima. za tu vrstu imitiranja ipak treba manje truda nego za ozbiljno skidanje nečijeg nastupa od a do š.recimo ono što je ana juče uradila , aleksa kao robi, ili kabare tačka one dve, je jako naporan posao. boris se stvarno oznojio jedino kad je bio hamer :Dslažem se da je sara kao lajza bila fenomenalna, i u toj emisiji je trebalo da pobedi, a ne kao keti peri

Link to comment
inace je sara privatno super, vidi se da nije rasla ovde. za to u kakvom se okruzenju krece neverovatno pristojna i normalna devojka.
a vi'š ja je poznajem kao razmaženo, prepotento derište, gde je smao ona u pravu, i gde njena uvek mora biti poslednja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...