Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ova Sara je nestvarno lepa. Ima tu neke aristokratske lepote koju je danas teško naći, ne u Srbiji nego uopšte u svetu ...A ljubiteljima Ane Kokić preporučujem da kupe najnoviji AutoBild magazin sa kalendarom ...

Edited by stoka
Link to comment

sinoć me prehlada vezala za fotelju, te odgledah kompletan šouelem, boki jeste najveći trol ali ujedno i najveći carčovek svaki put dokazuje da se može ostati potpuno svoj pa i ako izvodiš nešto što nema veze sa tobomza razliku od skaja recimo, koji kao uvek hoće da pokaže da je on iznad svega.u prvoj epizodi je rekao kako su ga maltene naterali da potpiše ugovor. pijanog. bljaksako si se u'vatio u kolo, onda igraj. skroz me razočarao.kokićka i šašić, totalno pozitivna iznenađenjasneki takođe.ja mislila ona neka džiberka, a žena skroz pristojan likpristojna je ostala i na komentar malog debelog kako mu je drago što je ''sela na onaj top'' :isuse:njemu je samo zanimljiv kostim i to što je sela na top, koji kompleksaš bobtereklo bi se da on nema problem samo sa visinom (koji je šatro prevazišao) nego i sa dužinomtotalni debil, u svakoj emisiji se ukopava sve dubljekatarina nije ni za komentar, totalno nezanimljiv lik, marija skroz simpatržanka mi je sve samo ne simpatična, ali ne mogu a da ne priznam da ovde pošteno zarađuje svoj honorarkao i svi ostali (osim skaja imo)ok mi je koncept da svako pobedi po 1x, samo se to moglo i bolje naštimovatirecimo, sara mi je kao lajza bila 5x bolja nego sinoćsve u svemu, šuo nije loš, da se gledatie da, voditeljski dvojac bzvzispade sad kilibarda kao neka elokventna i rečita voditeljka, a strugar fikus :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...