Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Upgrade situacije - gospođi se 535 resetuje na svakih par minuta od upgradea na W10 i tako već 2 dana.

Standardna procedura i na WP je hard reset - to bi trebalo da ga vrati na osmicu?

Link to comment

Upgrade situacije - gospođi se 535 resetuje na svakih par minuta od upgradea na W10 i tako već 2 dana.

Standardna procedura i na WP je hard reset - to bi trebalo da ga vrati na osmicu?

Proveri da li je upgrade na .107 ili na .164. Na .107 se g tako ponašao pa prestao posle upgrade na .164 . Ako hoćeš da vratiš, WDRT instaliraš na komp i povežeš kablom i to je to.

Ima uputstvo na MS sajtu...

Link to comment

Upgrade situacije - gospođi se 535 resetuje na svakih par minuta od upgradea na W10 i tako već 2 dana.

Standardna procedura i na WP je hard reset - to bi trebalo da ga vrati na osmicu?

 

Update, možda nekom pomogne:

 

Utvrdio sam da telefon odbija da instalira update .164, to jest ne odbija nego krene instalaciju i onda se u pola restartuje i nastavi tako. Pretpostavljam da je ostao na prethodnom updateu sa nekom greškom.

Nakon hard reseta (power- hold volume down until exclamation mark appears - volume up - volume down - power), telefon je sam instalirao Windows 10 bez pitanja, ponudio update na .164, instaliran update, sada radi kao sat, gospođa oduševljena desetkom.

Link to comment

E to me zanima.... kada će svi modeli koji su sad na desetki dobiti FW...

"coming soon" :lolol:

naleteo sa negde na listu, koju trenutni ne mogu sada naći, ali izgleda da su krenuli "unazad", tj, apdejtuju prvo X50 seriju pa onda starije telefone..

Link to comment

Po novim  informacijama koje imam ali ne znam koliko su točne, neće svi modeli dobiti FW, nego samo oni kojima je to nužno. Ne znam detalje. 

Link to comment

Update:

uputa za gospođe  :isuse:

nemojte da vam se dogodi kao meni da ne skužite da mobilnu podatkovnu vezu (mobile data) treba isključiti dok ste na wifi jer vam u protivnom radi i jedno i drugo i duplo se troši baterija. Ne mogu se sad sjetiti kako je to bilo riješeno na 8.1 ali na desetki je ovo ključna stvar. 

Link to comment

Pa to je baš propust ako je tako

bio je žešći bag sa mobile data u nekom od prethodnih bildova

 

A difolt podešavanje je da automatski koristi mobile data ukoliko ne radi WiFi..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zezam se nesto sa Androidom od 100e (Moto E) i prosto me sramota koliko mu dobro ide kada ga uporedim sa Lumiom 640. Ili bolje receno kilavom Lumiom. Primetio sam pre neki dan i kad sam imao Nexus 5, ali reko' ajde to je Nexus, bolji telefon, itd. Nisam siguran da bih trenutno preporucio Win telefon bilo kome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...