Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Kliknite na ovaj link, ali preko mobitela. I odmah će vam se ovoriti aplikacija (drukčije neće, ne znam zašto a bez nje ne može dohvatiti ažuriranja) koja provjerava je li uređaj spreman za instalaciju. 

 

https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh0f5g4

 

Na ovom linku se nalazi aplikacija koja ne može da se skine, piše nešto kao  "You can get this app, this page is for info only.", na 535 za koju inače piše da je podržana.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na ovom linku se nalazi aplikacija koja ne može da se skine, piše nešto kao  "You can get this app, this page is for info only.", na 535 za koju inače piše da je podržana.

Učitaj je preko mobitela. Dakle, dođi na forum prek moba, a ne desktopa i klikni na link i otvorit će se.

 

Ili, kopiraj taj link i pošalji si mail ako imaš dva accounta i također gledaj mail poštu preko mobitela i klik na link. Radi.

Edited by Zoe
Link to comment

kako naterati gmaps da radi offline? Nece ni da pokrene aplikaciju ako nije zakacen a ne vidim nigde opciju da se skinu mape.

 

edit: na androidu definitivno moze al izgleda da ne moze na win phone  :isuse:

 

integrisani maps je najbolja alternativa po svemu sudeci al nema glasovnu navigaciju.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa koristi here do 6. mjeseca, a onda ćeš vidjeti... možda će native (windows) app do tada dobiti glasovnu. Ili će se hirovci predomisliti što uopće nije nemoguće. 

Link to comment

Učitaj je preko mobitela. Dakle, dođi na forum prek moba, a ne desktopa i klikni na link i otvorit će se.

 

Ili, kopiraj taj link i pošalji si mail ako imaš dva accounta i također gledaj mail poštu preko mobitela i klik na link. Radi.

 

Gospodjin je telefon, uspela je ovako kako je Frank napisao, pokušavala je preko ovog linka, ali je izbacivao poruku koju sam napisao.

 

Ma prodavnica pa search Upgrade advisor i izađe to...

 

...shit has hit the fan...

 

I sad joj se apdejtovao i isto kao Zoe, oduševila se. :D

Link to comment

Kad se radi preko Stora, ne gube se podaci, ne brise se kartica? Da li MORA bekap da se odradi?

 

 

Bitniji su mi kontakti nego aplikacije

Link to comment

Gospodjin je telefon, uspela je ovako kako je Frank napisao, pokušavala je preko ovog linka, ali je izbacivao poruku koju sam napisao.

 

 

I sad joj se apdejtovao i isto kao Zoe, oduševila se. :D

Eeee moja gospodža skroz nezadovoljna, morali smo da vratimo na 8.1. Pod "morali" naravno mislim ja drndao tel do pola 2 noćas ????
Link to comment

Kad se radi preko Stora, ne gube se podaci, ne brise se kartica? Da li MORA bekap da se odradi?

 

 

Bitniji su mi kontakti nego aplikacije

Ostaju kontakti koliko znam, doduše neki modeli traže hard reset pa onda vuče sa bekapa. Ako si ga napravio...
Link to comment

Here je jos dostupan na W10, ali cak i Windows 8 app kaze da ce raditi samo do kraja juna. Ja cu svejedno uraditi upgrade, ali mi kaze da za sada nema (Lumia 640).

Link to comment

Ostaju kontakti koliko znam, doduše neki modeli traže hard reset pa onda vuče sa bekapa. Ako si ga napravio...

Nisam pravio bekap :)

 

Zezacu se sa time popodne. Inace imam L830 i koliko sam shvatio upgrade postoji?

 

 

Da li definitivno telefoni sa 512MB RAMa nece dobijati W10? Moja gospodja ima L720...

Link to comment

Nisam pravio bekap :)

 

Zezacu se sa time popodne. Inace imam L830 i koliko sam shvatio upgrade postoji?

 

 

Da li definitivno telefoni sa 512MB RAMa nece dobijati W10? Moja gospodja ima L720...

Mozda ti je bio ukljucen, a da nisi ni znao?

A ovo za modele...Pa ni neki sa 1GB ne dobijaju... :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...