Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Izgleda neće čak iako zadovoljavaju hardverske parametre... Recimo moj L925 :(

 

...shit has hit the fan...

Mislim da hoće, ukoliko zadovoljavaju hardverski, ali ne u prvom talasu. Za dalje nadogradnje izgleda da neće

 

Sent from mTalk

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tek cu sa starim telefonom da popizdim. Imam here (ovi) na njemu al ne mogu nikako da ubacim mape. Imam isti takav polomljen sa sve detaljnom mapom Srbije al sanse nema da je prebacim na ovaj telefon.

 

Cak sam sinoc odradio backup polomljenog pa uradio restore na citavi i pojavise se ikonice za apdejt na sekund i odmah nestase.

 

Kao da namerno gledaju da ga onemoguce. Svojevremeno se Nokija reklamirala sa free lifetime navigacijom al ih se onda dokopao smrdljivi mikromekani

Link to comment

Ja sam upravo napravila hard reset telefona da dobijem čistu instalaciju desetke (definitivno se isplati) i odmah je sam instalirao Here među ostalim app, a nisam tražila da mi vrati stare postavke. Prema tome, HERE ide na desetku, a možda će ići i dalje...

Inače, koliko god vi gunđali, desetka je 10 puta bolja od 8.1 i sad nakon hard reseta sve radi savršeno glatko. 

Za one modele za koje se ne zna kad će dobiti upgrade, stvarno preporuka da se uključe u insajder jer je OS super.

Edited by Zoe
Link to comment

wall, da kompletan HERE (maps, drive)  je na desetki + što imaš i windows karte + što se sada offline karte mogu spremiti na SD karticu dok su na 8.1. u memoriji telefona.

 

Toni Adams - nebrojeno više mogućnosti i opcija - sasvim drukčije je sve posloženo, od akcijskog centra koji je sad fantastičan, do opcija poziva itd.

 

I najbitnije, ako se odlučite na upgrade pa vam se ne svidi, možete se vratiti na 8.1  čak i ako napravite hard reset, a to se može pomoću recovery tool

Edited by Zoe
Link to comment

Ako se u međuvremenu ne predomisle ;) 

I nije za to kriv MS, nego hirovci.

 

P.S. Nakon nadogradnje na desetku nema potrebe raditi hard reset ako vam sve dobro radi. 

Link to comment

ok, a sta to bolje radi na desetki nego na osam jedan?

sem samog izgledanja, za sta me savrseno bas briga.

 

Stvarno mnogo bolje izgleda. :) Plus neki sitni detalji mnogo znače, kad prevučeš sa gornje ivice / Quick Actions sad imaju gomilu opcija, a ne samo četiri dugmeta, i uopšte gde god da klikneš ima ili više opcija ili su bolje složene u odnosu na Win 8.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...