Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

gmaps nece ni da mi se pokrene ako nije zakacen na net. Zar nisu i oni napralivili offline navigaciju?

 

edit: nisam ni imao nalog na gmaps. Sad sam se registrovao al ne vidim opciju da downloadujem mape.

 

edit 2: mutni su mi ovi. probacu sygic..

 

edit 3: Srbija im manja od Slovenije. 25mb <_< Jos vidim premium mi istice za 7 dana. Da vidimo microsoft maps...

 

Sve mi se cini da cu i ja ostati na 8.1 dok se ne pojavi normalna alternativa.

Edited by katamaran
Link to comment

Instalirao sam neki maps iz prodavnice i to nije radilo najsrecnije i smaralo je sa oglasima pa sam ga odmah obrisao.

 

Maps instaliran sa telefonom nema veze sa here maps? Ovo na prvi pogled uopste ne deluje lose al ne znam da li ima i glasovnu navigaciju. 

Link to comment

Da, stvarno su debili.  <_<

Nego, ima li tu itko tko je u insajder programu i ima W10 na mobitelu? 

 

Imam ja w10 na 640lte, nije loš ako se ima u vidu da još uvek nije finalna verzija,

Link to comment

U linku kojeg sam postala piše koji modeli mogu na nadogradnju. 

Ja imam Lumiju 830.

Daklem, eto me na W10 :D

Za početak, nadogradnja dosta dugo traje, oko sat vremena. Nakon toga se ažuriraju sve aplikacije, pa neka vas ne zbuni što vam odmah nakon nadogradnje neće sve raditi jer on vraća sve kako je bilo, ali  tek onda kreće s ažuriranjem aplikacija na desetku, pa taj cirkus traje neko vrijeme.... zapravo evo kod mene traje već dva sata... 

Ali, prvi utisak - sve je dosta drukčije, dodano je puno novih funkcija, ima novih mogućnosti i aplikacija kojih nije bilo na 8.1

Akcijski centar je posve drukčiji, pretpostavljam da je sad onakav kakvog je većina htjela - ima puno više mogućnosti personalizacije.

Kalendar izgleda posve drukčije, Osobe su i dalje tu, ali nema više Me Tile.

Sve skupa djeluje puno ispeglanije nego prije. Tile pločice se malo drukčije otvaraju, kao da lebde.... teško je objasniti, ali uglavnom nije kao prije - puno je fluidnije, osjetljivije na dodir. 

Ima brdo toga, mislim da ću se imati s čime zabavljati. 

Edit: 

FB na desetki izgleda sasvim drukčije! (beta)....

 

Evo sad su mi dovršena sva ažuriranja... 

Edit: sve karte se sada mogu spremiti na sd karticu 

 

 

 

 

  •  
Edited by Zoe
Link to comment

....

 

Dakle na desetki brdo aplikacija drukčije izgleda (logično ). 

Što se tiče desetke, to je stvarno ogromna nadogradnja - treba imati punu bateriju.

Ono što zasad vidim - najveće promjene su u upravljanju akcijskim centrom - daleko više mogućnosti, sms poruke su sad poruke/skype pa birate kako hoćete, a najviše mi se sviđaju opcije za pozive - daaaleko brže, tu je traka za pretraživanje pa samo ukucaš prvo slovo, ali i ikonice za imenik, poruku, sve - dakle nema više potrebe da se posebno otvara imenik. 

Nekih starih appova više nema, ima nekih novih. 

Karte - to je vrlo interesantno - dakle izvanmrežne karte sad mogu biti na SD kartici i osim što je tu još uvijek HERE, postoji sistemska app Karte koju također snabdijeva Here. Može se birati hoćete li navigaciju preko Here ili ove druge, s tim što ova druga nema glasovnu navigaciju (zasad) što meni osobno najviše smeta. 

I taman sam htjela napisati kako sve skupa ipak malo štucka, malo je sporije nego na 8.1, kad evo jutros novog ažuriranja pa pretpostavljam da bi to trebalo riješiti problem. 

Uglavnom, ostajem na WP - definitivno nije mrtav :D

P.S. Aposlutno svaku aplikaciju, čak i one gdje live tile nakon ažuriranja pokazuje da rade, treba ponovo otvoriti, a neke i ponovo staviti na početni zaslon da bi ispravno funkcionirale. 

Edited by Zoe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...