Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

па не ради се о томе да треба да делује скупо, већ лепо, а овај дизајн је најблаже речено досадан, некоме ситнице не значе, мени значе... можеш увек свести на то да сви имају стакло напред, дугмиће са стране и камеру назад и правоугаони облик са заобљеним ивицама, па су мање више сви исти

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar. Evo dve godine izgleda kao i prvog dana.

Jednom se ozbiljno zakucao da je morao reset...

Kvalitetni materijali i kvalitetna izrada. Odlična navigacija. Ostalo... wp sa svim svojim prednostima i manama.

Link to comment

Pređi, Toni, u zonu sumraka, nećeš se vratiti. ????

Ova moja jeftinjarica, 625, nikad nije zakucala i super je za moje skromne potrebe.

 

Edip: Imam je od novembra i još nisam instalirala sd karticu, a mislila sam da će biti neiphodna posle mesec-dva.

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

ma svidja mi se kako izgleda plus sam ga naso nesto superpovoljno.

a vidim i rivjuovi nisu prelosi.

meni iskreno svejedno dal je win, android ili ios, nikad mi to nije bilo bitno, doklegod moze da pocera poziv, poruke, viber, vajber, skajp, vremensku prognozu i navigaciju.

Link to comment

640 xl

 

Baterija 3100 mah. Meni dosta :)

 

Edit: Izgleda ipak 3000. Nesto sam ae iatripovao da je 3100

Edited by katamaran
Link to comment

640 xl

 

Baterija 3100 mah. Meni dosta :)

 

Edit: Izgleda ipak 3000. Nesto sam ae iatripovao da je 3100

Može da bude i 6100, kad windows troši kao moskvič

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Bar za sada sa novom baterijom sam super zadovoljan kolko drzi. Insistirao sam na modelu sa zamenjivom baterijom pa nece biti problem ni kad ova dotraje. Bilo bi zanimljivo kad bi izbacili neku extended bateriju od 6 somica. Ne bi bio ni preglomazan ni pretezak

 

Edit: Razmisljao sam da uzmem neki power bank al za sad nema potrebe. Cak i navigacija trosi neuporedivo manje nego na staroj nokiji.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja ga uglavnom punim svako jutro al ga koristim ko nenormalan. Jos me nije proslo ono odusevljenje novom igrackom pa ga ne ispustam iz ruku :) Kad ga ne koristim bateriju skoro i ne trosi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...