Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Dudo, ovi likovi su jako povoljni http://www.mobilnishop.com/

 

U principu se ne isplati uzimati preko operatera, a Lumije generalno vrede sve što ih platiš. U suštini sve rade, ne baguju, i za njih važi ono da odlično rade čak i one iz nižeg cenovnog ranga. Kod 640 samo pazi imaš verzije za dve sim kartice i za jednu. Osim 640, 735 je isto okej kupovina.

 

Naravno, imaš one od 300 i kusur evra, koje imaju nenormalno dobre kamere, koje savršeno rade posao za svako turističko i neprofesionalno fotografisanje. Pa ako si u tom fazonu...

Edited by Lrd
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo proverila, ovi nemaju 640, a koliko vidim, nemaju te microsoft lumie

 

a generalno, koji je problem sa tim što mogu za dve sim kartice, tj. ako može da radi sa dve, valjda može i sa jednom ?

 

ed.

pardon, imaju microsoft, ali je 640 skuplji nego na nekim drugim mestim

 

ali je ovaj model 735 povoljniji nego na drugim mestima

Edited by dùda
Link to comment

evo proverila, ovi nemaju 640, a koliko vidim, nemaju te microsoft lumie

 

a generalno, koji je problem sa tim što mogu za dve sim kartice, tj. ako može da radi sa dve, valjda može i sa jednom ?

 

ed.

pardon, imaju microsoft, ali je 640 skuplji nego na nekim drugim mestim

 

ali je ovaj model 735 povoljniji nego na drugim mestima

To sa 735 jer je krenula neka priča da se restartuje iz čista mira. Vetovatno, a i već ima kako je izašla...
Link to comment

Restartovala se valjda 730 dual sim ali je popravljeno,bar su tako ljudi javljali. Lumia 735 je sa jednom karticom i za nijansu bolji telefon od lumie 640 ,manji ekran sto neko vise voli i bolja kamera. Ako je ok cena onda takodje preporuka za lumiu 735 .

 

@Duda Vidim sada da je 199e ,ok cena

Edited by elementary
Link to comment

ed.

@frau, sad pogledala, u toj radnjici lumia 625 košta 199 ???

Ne znam što je sad toliko. Dobro se sećam da je bila nešto malo ispod 18 tisuća dinara.

Predlažem ti da pozoveš ili, još bolje, da svratiš. Onda je na sajtu pisalo da nema tog modela, a u radnji je bilo. Sećam se i da je u isto vreme u Tehnomaniji telefon bio skoro 30 000 din.

Mislim da niz Balkansku ima još jedna radnja koja posluje po istom principu i ima skoro iste cene.

Edit: reč

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

 

 

Nokia Lumia 630 DS beli smartfon

Prvi Windows 8.1 model pa još dual sim, to je ukratko Nokia Lumia 630 DS. Perfektno optimizovan operativni sistem koji se sa lakoćom nosi sa najnovijim aplikacijama. Poseduje atraktivan dizajn i izm ...

redovna cena: 20,990 din

cena: 13,389 din

Ušteda: 7601 din (36 %)

___

Link to comment

Ljudi, čuvajte ove skuplje Lumije. Ne moraju stajati u džepu tokom sportskih aktivnosti, niti se treba s njima dobacivati s kraja na kraj sobe ako je hvatač/ica pripit/a. Naprslo mi je staklo na 1520 i zamena košta više od pola novog telefona. :(

Link to comment

meni komplet prslo staklo na 925 i kažu da košta opravka 130e :(.

Pu pu daleko bilo sad mi ispade 925...

Jbga to je zajeb težak ne vredi to tih para

Link to comment

meni komplet prslo staklo na 925 i kažu da košta opravka 130e :(.

Verovatno ne rade no-name kinezi pa rez delovi skupi.

Npr za BB si mogao naći displ od 5 do 10 K.

S5 od 10 do 18 K.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...