Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

dajte tip gde nabavljate te lumije za te (na prednjoj strani spomenute) cene ?

 

gledala ponudu na mtsu, ono uz pakete, i čini mi se da je to mnogo više od ovoga što ovde spominjete

 

i da, dajte preporuku, šta je od tih lumija dobar value ?

 

imam neki dečji htc, krajnje je vreme da kupim nešto iole normalno, tj. nisam nikakav frik za telefone, samo mi je bitno da radi dobro

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trenutno je lumia 640 nesto najisplativije za manje od 200e. Najbolje je sa oglasa uz full garanciju ,dakle uzeto kod operatera . Lumie se koliko znam ne zakljucavaju kod nasih operatera. Trenutno samo vip ima u ponudi 640 lte i najbolje je sacekati jos malo da se pojave kod telenora i mts-a i bice odlicna cena. Ne znam da li sme da se pise,kupujem prodajem sajt i pregledaj cene. Moja preporuka je da sacekas malo .

Link to comment

hvala, ali verovatno neću moći da sačekam, baguje mi opasno ovaj htc, a uskoro moram na put i onda sam osuđena da svu prepisku radim sa telefona.

 

a kako misliš da će biti odlična cena kod njih ?

msm. ja čula da su telefoni generalno najskuplji u toj varijanti sa operaterima 

Link to comment

hvala, ali verovatno neću moći da sačekam, baguje mi opasno ovaj htc, a uskoro moram na put i onda sam osuđena da svu prepisku radim sa telefona.

 

a kako misliš da će biti odlična cena kod njih ?

msm. ja čula da su telefoni generalno najskuplji u toj varijanti sa operaterima

Ne mislim direktno od operatera,mislim da pouzdan kupac uzme za 1 din lumiu 640 uz paket i telefon mu je visak. Onda on proda telefon za neku cifru od oko 140,150 evra i ima cisti dobitak a i ti prodjes bolje. Win win situacija. Kod operatera ,poznajem samo telenor cene ,ja sam uzeo lumiu 630 za 1 din u paketu od 1500 dinara. Lumia 640 ce verovatno biti od 3-5 hiljada,tako cenim. Sta ti odgovara,kes ili kod operater?

Link to comment

više mi odgovara da kupim za keš, ne volim te xy rata varijante

 

vidim nema da se kupi nokia lumia 640 lte, ali ima microsoft lumia 640 lte za 191 e

 

kakva je razlika ?

Edited by dùda
Link to comment

više mi odgovara da kupim za keš, ne volim te xy rata varijante

 

vidim nema da se kupi nokia lumia 640 lte, ali ima microsoft lumia 640 lte za 191 e

 

kakva je razlika ?

Sve je sad microsoft lumia. Mucrosoft je kupio mobilnu diviziju Nokie i sada je umesto Nokia -Microsoft,lumia ostaje model. Lte je nova vrsta mreze kod nas tek u testiranju. Dakle to je to. Nema vise Nokie. Ovo na prethodnoj strani pominje se i uz inostranstva . U Nemackoj i Italiji su dosta jeftine Lumie,pa ako neko moze da ti donese... Edited by elementary
Link to comment

aha, znači to je isto ?

ma ja nemam pojma o telefonima, nego videla da spominjete taj model lte.

jel' to znači da ne treba to još da se kupuje za ovdi ?

Link to comment

aha, znači to je isto ?

ma ja nemam pojma o telefonima, nego videla da spominjete taj model lte.

jel' to znači da ne treba to još da se kupuje za ovdi ?

Taj lte isto radi kao i 3g samo ima dodatu jos jednu da kazem brzinu. Jos se nece kod nas razviti ali to ti je samo plus ,mozes koristiti bez ikakvih problema. Isto je Microsoft Lumia ili krace Lumia 640. Nokia Lumia su stari modeli.

 

Iskreno preporucujem Lumia modele,nisu skupi a pouzdani. Za nekog ko ne trazi nesto preskupo sa napucanom cenom samo da ga stavlja na sto :-)

Edited by elementary
Link to comment

Iskreno preporucujem Lumia modele,nisu skupi a pouzdani. Za nekog ko ne trazi nesto preskupo sa napucanom cenom samo da ga stavlja na sto :-)

hvala, ta sam što stavlja telefon na sto, ali zato što ga u tašni najčešće ne čujem  :lolol:

 

sad mi je veći fazon da imam neki prastari telefon, mnogo sam volela svoju nokiu (ona što liči na blekberi),

ali šta ću, posao me tera na ove pametnetm telefone

Link to comment

Dudo, meni je odlična lumia 625. Uzela sam je za keš u nekoj radnjici na vrhu Balkanske što sarađuje sa mts-om. Imam garanciju. U novembru je bija 150 evra, sad je sigurno još povoljnija.

Link to comment

je li ta radnjica možda logic shop ?

čini se da su oni najpovoljniji za te telefone

 

ja ću videti, kad već kupujem novi telefon, ispružiću se do 200 e  :D

otići ću u tu radnjicu, volim da vidim uživo to što kupujem

Edited by dùda
Link to comment

je li ta radnjica možda logic shop ?

čini se da su oni najpovoljniji za te telefone

 

ja ću videti, kad već kupujem novi telefon, ispružiću se do 200 e  :D

otići ću u tu radnjicu, volim da vidim uživo to što kupujem

Ma nemas previse razloga ako ti ne treba.

Generalno lumije daju najvise za kintu koju dajes.I to sto dobijas to radi.

Link to comment

Ma nemas previse razloga ako ti ne treba.

Generalno lumije daju najvise za kintu koju dajes.I to sto dobijas to radi.

bitno mi je da ima dosta memorije, eto zato sam spremna da platim malo više

sve ostalo mi je manje bitno

i da, veličina ekrana neka srednja, recimo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...