Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

Cestitke Feiu, sahranio me Diego sinoc, i treba jer sam bio pacer da ga ne kupim i obezbedim od ovakve situacije, iako sam se lomio do zadnjeg minuta. Okrecem se borbi za opstanak u Premijeru. Ne mogu da sacekam da se zavrsi ova odvratna sezona. 

Dajte molim vas, ima jos da se igra™, Ibra sam moze da nadoknadi razliku.

Ko ti je bio transfer za ovo kolo? Ja doveo Hazarda umjesto Silve, moguce zbog ponistavanja tvog Hazarda ako si ga ti uopste imao, ne sjecam se.

Costa i Garcia su sabili sinoc, bolje bi bilo jedino da Alaba nije primio gol al tome se nisam ni nadao. Valjda cu da dobacim opet do nekih 70 bodova, to je ok.

Link to comment
  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Azpilikuetu umesto Fridriha. Odlucio da ne idem u minus misleci da ce nosonja da nabode posle nekog kornera na Allianzu. A lomih se do zadnjem minuta da li da ga menjam za Costu glava za glavu i obezbedim se od njegovog ucinka. Svejedno priznajem da bih traku ostavio izdrkotini od Robbena jebo me on tako da bi razlika i dalje bila osetna. 

 

Nesto mislim da se Ibra nece nesto preterano cimati vcrs, ako i bude u 11 jer je plasman vec overen. Pre ce meni Messi zakucati jos koji ekser. Nema od toga nista, ni jinx ti ne moze nauditi, opusti se. 

Link to comment

Ja prebacila traku. Ionako bih bila u frci da ce CR dati vise od 2 gola i prebacila na njega sledece nedelje, pa ovako nemam sta da izgubim pokusajem s Ibrom. Znaci, dobija crveni. Nadam se da mu je titula najboljeg strelca od krucijalne vaznosti. 

Link to comment

matuidi i mota u autu. jos sam matudia ubacio umesto nasrija. za adriana sam manje vise i ocekivao da ga nema ali za 4 milke vredi rizika.

Link to comment

Ako mu je ostavim, Ibra ce da da bar 3 komada. Ako prebacim, imace 2 boda.

 

:fantom:  Sama sebi sam najbolja preporuka u novoj karijeri bacacice pasulja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...