Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Na ovom sajtu koji sam jedini nasla da napravim turnir ne mogu da se unose rezultati 2 utakmice posebno, vec moram odmah da izaberem pobednika. :isuse: Zato evo rezultata prvih utakmica ovde, pa cu tamo da unesem sve ukupno posle revansa.

 

Cevap - BANG 81:77

Sokolovici - 110% 75:88

Misirke - 25. maj 74:75

Leteci magarci - Klen na parce 63:68

Mali Radojica - Pantelia Stars 81:79

Mjuki - Dabogda crko r'n'r 84:69

Trotters Inc. - SPark 81:86

Miami Heat - Argentina Utd 69:71

Link to comment

mozes da editujes skor i nakon sto uneses, samo treba da klikne na strelicu na dole kos slova ispred meca. sad sam ja ujebo kad sam upisivao fpl, pa sam poslije ispravio.

 

Tako cu za sledece kolo, sad me mrzi ponovo da unosim, a vec imaju ovde rezultati.

Link to comment
  • 2 weeks later...

molim naa da u ukupan broj poena uzme u obzir i negativne bodove zbog viska transfera.

 

Naravno, ne brini. U svakom slucaju, i ako nesto promasim, tu ste da me ispravite.

 

Sad moram da ostavim traku Diegu Costi, smor

 

Ja ne znam sta da radim. Ako mu je ostavim, Ibra ce da da bar 3 komada. Ako prebacim, imace 2 boda. U tom slucaju mi ostaje Kristina kao rezerva, ali onda ne pravim nikakvu razliku u odnosu na protivnika, jer i on ima svu trojicu, ali mu je vec CR7©.  :frust: Ipak mislim da moram da mu uzmem traku, pa ako Zlatan ne zabije bar 3 komada, neka odlucuju sredina i odbrana. 

Link to comment

Ja Ibru nemam, protivniku ce svakako biti kapiten. Sve se kao nadam da nece forsirati jer nema potrebe ali on je ozbiljan ludak pa me ne bi cudilo da podivlja.

Cijenim da su dosta vece sanse da Kristina tenkuje™

Link to comment

ja metnuo traku alabi umesto raul garsiji tako da (valjda) na srecu tih problema nemam. nijanse ce da odlucuju posto ja i protivnik imamo prilicno slican tim, pa ni bilo idealno da Messi tankira danas. za sad sam nadoknadio 3 od 4 boda zaostatka pa ne mogu da se zalim.

Link to comment

Cestitke Feiu, sahranio me Diego sinoc, i treba jer sam bio pacer da ga ne kupim i obezbedim od ovakve situacije, iako sam se lomio do zadnjeg minuta. Okrecem se borbi za opstanak u Premijeru. Ne mogu da sacekam da se zavrsi ova odvratna sezona. 

Link to comment

Ja prebacio traku sa Garsije na Robena u "minut do 12" kad sam skapirao da i Bajern igra veceras :D

Al realno, ne bih je ni zadrzao na njemu, pored zivih Ibre i Ronalda

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...