Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Koliko vodis?Vec mjesec dana zaboravljam da izbacim Bonucija i jos par kretena koji ne igraju uopste i tako mi ostadose opet za drugi dan umjesto da sam ostavio one od juce sa po 3-4

Link to comment
Koliko vodis?Vec mjesec dana zaboravljam da izbacim Bonucija i jos par kretena koji ne igraju uopste i tako mi ostadose opet za drugi dan umjesto da sam ostavio one od juce sa po 3-4
Opet nisi pri kompjuteru? :D Mogao bi Plzen da da utesni, pa da izjednacim. Izvede Aleksov neuspesni naslednik Rafaela u 59` i ubi mi 5 poena
Link to comment

Ne vec sam glup.Navikao sam na PL fantaziju da pravim izmjene cim se mecevi zavrse a ovo govno od sajta nikad ne radi do sutradan ili je zakljucano il' pada server i stalno neko sranje dok ne zaboravim sta sam mislio i ko ne igra od avgusta a meni stoji u timu itd...

Link to comment
Luisao asistira, izjednačio sam na 75:75, napeto... :unsure:
Na kraju ce naknadno da nadju nekome 5. oduzetu loptu. :fantom:64-61. Jedva, ali se isplatio odlazak na -4, ta dva dodatna transfera su mi donela 6+4 poena.Edit: Zapravo, vi ste u mojoj grupi, Tolaa ce se postarati da vam ostane nereseno. Edited by Naa
Link to comment

Hvala.Gledam jutros Kristinu, gleda on mene, kontam bolje 1 Alibabin™ nego njegova 2, tako i bi...Omakne mi se tako neki pametan potez, jednom-dvaput godisnje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...