Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Baš se mnogo blamira u pokušaju da dobije neko savetničko mesto. Tako da, moguće je da sam fulao topik, ipak dosta proračunato tvituje. Samo kao ilustracija....

 

Od naprednjačkog populizma gori je demokratski.

 

 

Edited by pacey defender
Link to comment

Krle je apsolutno izgubljen u vremenu i prostoru, najviše mi deluje kao da kad se Bota iselio iz 'broja 1' tako su i Krleta izveli za ruku napolje i ostavili na sred trotorara.... pa sad luta jer nema pojma gde je nova kuća jer mu niko nije tutnuo u ruku papirić sa novom adresom.
Mr.Chance srpske politike  :fantom:
 
 
Kad smo kod Kreta i tupana, ova 'šala' mu je dosta tupava (ako je šala)
 

Iako je njegova objava imala prizvuk šale, pitamo ga da li je nekad ozbiljno razmišljao da osnuje stranku?

- Kad sam čuo da je novi slovenački premijer osnovao stranku 2. juna, nazvao je po sebi Stranka Mira Cerara, i odmah osvojio 38 odsto glasova na izborima, zamislio sam se i “promovisao” Stranku Nebojše Krstića. Samo, kod nas izbori nisu na vidiku, pa mislim da sam prerano kukuriknuo i bojim se da ću završiti u loncu, zajedno sa idejom o formiranju SNK. Mada, ideja nije nezanimljiva.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/481754/Nebojsa-Krstic-Vucica-ne-bih-savetovao

 

Link to comment

Ponovo izliv maline u mozak:

 

 

 

"To ćemo učiniti jer je cena maline niska na našem području. Otkupljivači su ovo voće u Mačvanskom i Kolubarskom okrugu plaćali od 190 do 230 dinara, a nama 150 dinara, što je narušavanje tržišne ekonomije", rekao je Bogdanović. 
Link to comment
 
 

Da li političari treba da vode polemiku s medijima? Da li premijer Aleksandar Vučić, koji to često čini, radi pravu stvar ili gubi vreme i energiju?

Nebojša Krstić, marketinški ekspert, rekao je u intervjuu „Blicu” da je premijer kapetan broda i da je normalno da bude prisutan i glasan.

„Oni koji mu to zameraju ne razumeju funkciju koju obavlja.”

 

 

Jerbo kapetan broda stalno javno polemiše sa putnicima.

 

Mislim da imamo jakog kandidata za ovogodišnjeg tukana.

Edited by Turnbull
Link to comment

to je iz onog intervjua što sam linkovao gore pre par dana... onaj njegov neki 'nedefinisan' način govora i sklapanja rečenica je posebna kvalitetna crta u tim vickastim mudrostima 
 
Definitivno je samo zbog njega zaslužio neku specijalnu nagradu na kraju godine, da se ja pitam  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...