Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Poleteše mi prsti nekoliko puta ka tastaturi, al' zastadoše na po' puta zbog nedostatka daljih instrukcija iz mozga. Tekst (onaj deo koji si kvotovao) je toliko nevešt i bljutav (velika supruga i majka, vau) pokušaj odbrane životne filosofije precednikovice, da ne mogu da iscedim nijednu suvislu misao na tu temu. 

Link to comment

Niko da prokomentariše dnevnu tupanku :mad:

 

Misliš kad Dragica stavi tačku na karijeru i posveti se majčinstvu  :lolol:

 

Nivo malograđanštvine kod te ekipe je takav da smisle prvo sebi životopise, škole, titule, karijere - i onda to sve prihvate kako živu istinu, međusobno se hvale istim i tapšu po leđima uz "svaka ti čast šta si sve postigao"....

Naravno i da ih posle strašno ljuti i vređa što narod okolo zna da su pre svojih romansiranih biografija bili kreramičari, limari, zidari,.... ili travarke iz hobija...

 

Pošto sam sticajem okolnosti informisan kakvo je okruženje gđe.PrveSupruge, i koji je to nivo - ovakvih izliva uvređenosti, durenja i dnevnotupavosti će biti siguno još ....

Link to comment

Poleteše mi prsti nekoliko puta ka tastaturi, al' zastadoše na po' puta zbog nedostatka daljih instrukcija iz mozga. Tekst (onaj deo koji si kvotovao) je toliko nevešt i bljutav (velika supruga i majka, vau) pokušaj odbrane životne filosofije precednikovice, da ne mogu da iscedim nijednu suvislu misao na tu temu. 

 

Pa to! A tek da vidiš ostatk teksta, totalni haos, kao scrambled story. Naravno da tekst zapravo nema nikakve veze ni sa majčinstvom (ko je uopšte napadao Dragicu zbog majčinstva, jbt!), ni sa feminizmom (ili antfeminizmom), nego je prosto užasno neuspeo pokušaj odbrane gospođe Dragicetm, svim raspoloživim sredstvima (a takvih baš i nema puno).

Link to comment

 

Nivo malograđanštvine kod te ekipe je takav da smisle наруче prvo sebi životopise, škole, titule, karijere - i onda to sve prihvate kako živu istinu

 

 

Link to comment

Pa to! A tek da vidiš ostatk teksta, totalni haos, kao scrambled story. Naravno da tekst zapravo nema nikakve veze ni sa majčinstvom (ko je uopšte napadao Dragicu zbog majčinstva, jbt!), ni sa feminizmom (ili antfeminizmom), nego je prosto užasno neuspeo pokušaj odbrane gospođe Dragicetm, svim raspoloživim sredstvima (a takvih baš i nema puno).

 

Bezočno (ili, hajde da ne imputiram inteligenciju bez dokaza, ne baš celomudreno) pervertiranje elementarne logike u svrhu zaštite Tominice (a i ostalih iz te ekipe) nije ni najmanje naivno.Teza da napad na nju znači napad na majčinstvo može da implicira i zaveru protiv ugroženog (u datom slučaju niskim natalitetom) srbstva. Vrlo su kreativni u sferi proizvodnje neprijatelja na svakom koraku. 

Link to comment

Posle nedelja čekanja, straha i sumnje stanara, neki od rezultata koji su stigli ukazuju na to da jesu registrovane različite materije poput benzena, okluena, akrolina, fenantrena, ali prema rečima Milana Milutinovića iz Gradskog zavoda za javno zdravlje, njihova koncentracija nije opasna.

 

“Registrovane su niske koncentracije koje u akutnom smislu ne mogu da dovedu do nastanka neke bolesti. Možda bi takve koncentracije imale uticaj na zdravlje kada bi bili izloženi duži vremenski period“ , objašnjava Milutinović.

 

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=07&dd=21&nav_id=879357

Edited by Johann Gambolputty__of Ulm
Link to comment

Ovi sa sajta B92 su ublažili njegovu izjavu, jer sam ga ja slušala juče u vestima kada je, zapravo, rekao "npr.10 god".

Edited by Arkadija
Link to comment

Ovi sa sajta B92 su ublažili njegovu izjavu, jer sam ga ja slušala juče u vestima kada je, zapravo, rekao "npr.10 god".

 

A daj :lol:

Link to comment

Ne verujem. Ne znam da li je čovek glup, da li ga mrzi da radi, šta već. Od ove izjave boli mozak više nego od isparenja koje je došao da izmeri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...