Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne znam ni ja zasto je tako tesko poverovati da je Novak iritantan. Ja prvi ne bih navijao za njega da nije nas. Ima toliko tenisera koji su simpaticniji od njega :)

 

Mogu da smislim 10 stvari koje me nerviraju kod njega (antivakserstvo, piramide u Bosni, grljenje drveca, iritantni ljudi koji ga okruzuju, izvestacenost, los humor, salty personality...). Vrlo ga je lako mrzeti ako mogu tako da se izrazim.

  • +1 1
Link to comment

Meni je ta priča o izveštačenosti kod njega baš precenjena. Čak bih rekao da je totalno suprotno. 

 

To što njegovo ponašanje često ide iz krajnosti u krajnost je stvar karaktera, i legitimna tema za nevoljenje kome to smeta(a da ne pričam tek o nekim alternativnim pogledima). I one imitacije su neka iskrena želja da bude zabavan, e sad druga je priča da li je to nekome smešno ili ne.

 

Bukvalno primer jednog od najmanje veštačkih ljudi u istoriji vrhunskog sporta.

 

 

 

Edited by Milošica
  • +1 8
Link to comment
Just now, Milošica said:

Meni je ta priča o izveštačenosti kod njega baš precenjena. Čak bih rekao da je totalno suprotno. 

 

+1

Tačno tako, ja ništa ne razumem kada se priča o navodnoj izveštačenosti.
On je sasvim otvoren i iskren, čak i kada pizdi na terenu. Možda to smeta ljudima iz drugih kultura koji nisu navikli na otovorenost (asertivnost)?



 

Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Kako bi nazvao to sto mu se desava da mu ceo mec zvizdi publika i on ocigledno pizdi zbog toga a onda im salje srculenca kad se mec zavrsi?

Pa i ta publika uglavnom na kraju aplaudira. Među njima, sigurno nisu u toku meča svi navijali za njega. Polufinale sa Šeltonom idealan primer. To ne znači da su u publici izveštačeni ljudi, već pokazuje koliko je komplikovana ta uzajamna konekcija igrač-publika.

 

Posvađaš se i sa drugarom na basketu, pa odete na piće posle toga. Nije idealan primer za Novakov slučaj, ali jeste za priču o izveštačenosti i sportu generalno.

 

Edited by Milošica
Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

Kako bi nazvao to sto mu se desava da mu ceo mec zvizdi publika i on ocigledno pizdi zbog toga a onda im salje srculenca kad se mec zavrsi?

 

Podjebavanje? :huh:

 

Ne gledam tenis, ne znam...

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Shan Jan said:

Kako bi nazvao to sto mu se desava da mu ceo mec zvizdi publika i on ocigledno pizdi zbog toga a onda im salje srculenca kad se mec zavrsi?


Ne znam da li je asertivnost, ali jeste otvorenost. Za razliku od drugih koji posle takvog meča nit smrde nit mirišu.
Е sad ne znam da li je tim gestom želeo da kaže "volim vas uprkos svemu" ili "možete da mi ga duvate" (ili i jedno i drugo).

Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

 

Podjebavanje? :huh:

 

Ne gledam tenis, ne znam...

Prestao je sa srcima, ubeđen sam da je to bio deo ovih njegovih alternativnih gledanja na svet, nešto vezano za ljubav/energiju, ali verovatno mu je neki guru rekao da može i bez toga :D

 

  • Haha 2
Link to comment
12 hours ago, Shan Jan said:

Ne razumem sta hoces da kazes... 

 

Da je skroz kul i ok što se zahvaljuje Bogu, i da svako kome to smeta ima priliku da oćuti i zadrži to negodovanje u sebi.

  • +1 1
Link to comment

atp.png

 

2.3 miliona gledalaca

 

zendaya-oops.gif

 

finale koje se igra jedanput godišnje. na espn koji bi imao milion i po gledatelja sve da puste rusinsku hroniku ili lajmet. kad imaju prenos finala takmičenja u spelovanju to gleda 7-8 miliona. ali dobro, barem su nadbili ove nascar. to su munja mekvin trke kola. little wins!

jokarine 3-4 utakmice iz finala imaju više gledalaca nego nolove sve utakmice u celoj karijeri.

tenis tu nije ni u top20 sportova, ali to nam ne smeta da već 15 godina slušamo kako smradovi škrguću zubima i gube san svaki put kad nolo pobjedi.

 

  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, Frile said:


Ne znam da li je asertivnost, ali jeste otvorenost. Za razliku od drugih koji posle takvog meča nit smrde nit mirišu.
Е sad ne znam da li je tim gestom želeo da kaže "volim vas uprkos svemu" ili "možete da mi ga duvate" (ili i jedno i drugo).

Meni deluje kao pokusaj da se dopadne publici i kao pomire, samo sto ga oni ne jebu ni 2 posto, al to je samo moja interpretacija. 

 

@omiljeni tenis je globalno prilicno popularan sport, nije USA bas reprezentativna cak i kad se igra kod njih. Mislim isti ovaj nevoljeni Nole cepa desetine miliona na sponzorske ugovore svake godine, nije to bez razloga.

  • +1 1
Link to comment

nova s objavi vest(na tw) da su uhapšeni pedofili, i među njima neki random tviteraš i kao ilustracija stave sliku žike milenkovića(bajaga/babae)

 

IMG_7721.thumb.jpeg.324a6638bc4d3e025b6ad9b6b212548e.jpeg

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...