Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, djordje geprat said:

Dok god je sloboda veroispovesti garantovana, ja ne vidim zašto bi o ovome trebalo da se raspravlja, to je Novakov privatni, subjektivni doživljaj vere u situaciji totalnog rata sa protivnikom do krajnjeg iscrpljivanja. Zapravo vera tome i treba da služi prvenstveno, da pruži olakšanje čoveku pojedincu u kriznim momentima.

  • +1 5
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

Hm... Bog mu pomogao, ono Bog nema pametnije stvari nego da njemu pomaze da osvoji set. Al ajd ok. Ono sto mi se zaista nije svidelo je ovo sto prica da bi odavno bio dignut u nebesa da nije iz Srbije. Malo je preterano i ruzno to reci. Eno ga Debeli u NBA, svi mu se dive iako je iz neke Srbije.

  • +1 3
Link to comment
39 minutes ago, Shan Jan said:

Hm... Bog mu pomogao, ono Bog nema pametnije stvari nego da njemu pomaze da osvoji set. Al ajd ok. Ono sto mi se zaista nije svidelo je ovo sto prica da bi odavno bio dignut u nebesa da nije iz Srbije. Malo je preterano i ruzno to reci. Eno ga Debeli u NBA, svi mu se dive iako je iz neke Srbije.


Ja sam ovde u Vankuveru od dosta ljudi, ne nasih, cula komentar da je stvarno sjajan teniser ali da mu je personaliti iritantan. I to onako stidljivo to kazu, misle da me ne uvrede.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, nera said:


Ja sam ovde u Vankuveru od dosta ljudi, ne nasih, cula komentar da je stvarno sjajan teniser ali da mu je personaliti iritantan. I to onako stidljivo to kazu, misle da me ne uvrede.

I meni je odbojan na mnogo načina, ali što bih se uopšte bavio time, sećam se da je u mom detinjstvu Majkl Džekson imao sjajan, takoreći briljantan personaliti, pa se vremenom, jako dugo pošto je umro, pokazalo da je dobro skrivao neke svoje krupne nedostatke. Kod Novaka bar ništa nije nabudzeno, takav je kakav je, nekad naporan, nekad površan, ali ovo što je izjavio o Bogu i anđelima momenat je kada je ipak rekao nešto što nije problematično ni sa jedne strane. Tu spoznaju o Bogu imaju skoro svi kojima je život visio o koncu, u ratu ili nekom nevremenu, što su imali teško bolesno dete ili sami bili teško bolesni, kada se nešto "lomilo" da li će prevagnuti ka dobrom ili lošem ishodu.

Link to comment
21 minutes ago, liberalni front said:

 u mom detinjstvu Majkl Džekson imao sjajan, takoreći briljantan personaliti, pa se vremenom, jako dugo pošto je umro, pokazalo da je dobro skrivao neke svoje krupne nedostatke. 

 

Još dok je bio živ su pljuštale optužbe za pedofiliju. Njega je i rođena sestra La Toja '93. optužila za pedofiliju, koji crni ''briljantan personaliti''.

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6786149/LaToya-Jackson-says-brother-Michael-paedophile-shocking-resurfaced-interview.html

 

Link to comment

@DejanMilčmislio sam na vrhunac karijere dok je bio muzičko prvo mesto top lista, tokom 80' tih, tada su roditelji nekih od žrtava puštali svoju decu da provode vreme sa njim, zbog Majklovog zvaničnog personalitija

@nera A mogu i da ga ne vole bez nekog jasnog razloga, ne bi bilo prvi put, jer sve njegove brljotine su oprostive, možda ne zato što je Srbin, ali sigurno ima i do toga što prvak sveta dolazi iz nerazvijene zemlje

Link to comment
3 hours ago, nera said:


Ja sam ovde u Vankuveru od dosta ljudi, ne nasih, cula komentar da je stvarno sjajan teniser ali da mu je personaliti iritantan. I to onako stidljivo to kazu, misle da me ne uvrede.

koga brigaa sta plebovi misle.

 

kobe: novax my guy 

 

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...