Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja sam mentol koja je komisiji rekla da mi daju još 15 dana posle meseca bolovanja, a posle gadne operacije, komisija mi rekla jeste li sigurni da možete, ja reko, šta ću, moram da zaključim ocene. Sredina maja a meni ugovor isticao 30.6.

Link to comment
2 hours ago, djordje geprat said:

meni uopšte nije jasna potreba za tim komisijama. ako lekar specijalista (čiji nalaz se i inače odnosi komisiji) dostavi taj nalazsa predlogom nastavka olovanja izabranom lekaru ovaj ga samo produži i ima pokriće.

 

usput čuo sam i kakav je sastav tih komisija i kako funkcionišu.

 

Komisija je organ zdravstvenog osiguranja (osnovnog ili privatnog) a ne zdravstvene ustanove koja te leči.

 

Jedan Fun Fact o komisijama. U Švici je praksa da kada ideš na kontrolu posle operacije ne ideš kod tvog lekara koji te je operisao nego kod komisije koja kontroliše šta je urađeno. Posle toga ideš kod tvog na konsultaciju.

Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni najbolje ovo...
941479496265d657796c74114106b2cf.jpg





...shiit has hit the fan...


:blush:

 

Za majora

 

Samo sto sam sigurna da Arsen namerno troluje

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Moonwalker said:


:blush:

 

Za majora

 

Samo sto sam sigurna da Arsen namerno troluje

Sasvim moguce. Ima interesantnog sveta koji voli talasanje iznad svega i ne daje pet para na komentare. Nemam ni volje ni vremena da ljude studiram po netu :)

  • +1 1
Link to comment
On 11. 8. 2023. at 0:45, Braća Strugacki said:

za bolovanje je najbolje kod psihijatra, baš da vidim tu komisiju koja će to da obori

 

 

ma smešno je postojanje te komisije, sastavljene sbrda sdola navatavajući ljude (po tvrdnji jedne članice jedne komisije). da obore bolovanje ako u komisiji nema oftamologa/urologa/psihologa/hirurgakardiologa/reumatologa/psihijatra .........

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...