Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

A sa kolegom Džamićem, sličnim prodavcem magle je nedavno davao neke predloge šta opozicija treba da radi, kako treba da radi, zašto ne valja ovo što radi, itd.
 
Ekipa sa državnih jasli koja će pre ili kasnije morati da vraća usluge onima koji su ih na te jasle i postavili.

Meni je taj Džamić pogotovo odvratan...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Obojica su u nekom trenutku stvarno imali znanje koje su prenosili drugima, Istok je imao Flash tutorijale a Džamić je davao neke savete tu i tamo, i to je nekako funkcionisalo dok niau svi živi počeli da se bave ITem (aj tako da se izrazim) na neki način. I onda je ispalo da Dzamić piše knjige...upitnog kvaliteta i tumači tuđa istraživanja a Istok je opravdano postao predmet sprdnje zbog svakakvih lupetanja.

 

Meni su nekada davno ti njihovi radovi stvarno pomogli, ali obojica su se pretvorili u prodavce magle sa državnih jasli. Šteta.

@Frank Pembleton

  • +1 1
Link to comment

Kakvo upozorenje od RHMZ ti treba kad vidiš da će biti 40 stepeni, ko uopšte prati upozorenja RHMZ, čemu to služi

  • +1 4
Link to comment
48 minutes ago, James Marshall said:

Je li žuto, narandžasto ili crveno, od toga mi zavisi kakav ću imati dan

možda je nekom rataru bitno, ako tebi nije. džizs

Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

možda je nekom rataru bitno, ako tebi nije. džizs

Bojana Maljević je ratar?

 

Brate prognoza se gledala i slušala i prije 50 godina, kažu temperaturu i hoće li biti kiše, oluje, grada, a ne upozorenja RHMZ koja niko ne zna šta znače sem da je žuto slabije od narandžastog a narandžasto slabije od crvenog. Ali šta konkretno koje znači, mislim da ne zna ni 0,1% ljudi

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Kakvo upozorenje od RHMZ ti treba kad vidiš da će biti 40 stepeni, ko uopšte prati upozorenja RHMZ, čemu to služi

Mozda je bitno ili ima neki pravilnik vezano za poslove napolju. Tipa, ne moze se raditi na gradjevini ako RHMZS izda neko upozorenje ili nesto slicno

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Bojana Maljević je ratar?

 

Brate prognoza se gledala i slušala i prije 50 godina, kažu temperaturu i hoće li biti kiše, oluje, grada, a ne upozorenja RHMZ koja niko ne zna šta znače sem da je žuto slabije od narandžastog a narandžasto slabije od crvenog. Ali šta konkretno koje znači, mislim da ne zna ni 0,1% ljudi

 

 

a je l imamo mi negde nešto slično ovome, makar i u pisanom obliku?

 

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001nvky (počinje od 00:45)
 

 

 

Link to comment

I to je vezano za temperature, no ovo što kuka Bojana Maljević, čisto sumnjam da radi na mješalici ili izliva asfalt

Link to comment

Bojana je jedna dnevna tupanka, i nebitna za ovu raspravu.

Na drugi pasus ne znam šta da ti kažem osim dobro™ 

Ako je tebi to sa meteo alarmom besmisleno, drugima nije. Valjda služi za gradaciju inteziteta vremenskih neprilika, ono da se ljudi spreme unapred za stogodišnje kiše i moguçe bujice...itd, itd

 

Veći je problem śto većina ne prati ili ne jebe taj alarm

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Bojana Maljević je ratar?

 

Brate prognoza se gledala i slušala i prije 50 godina, kažu temperaturu i hoće li biti kiše, oluje, grada, a ne upozorenja RHMZ koja niko ne zna šta znače sem da je žuto slabije od narandžastog a narandžasto slabije od crvenog. Ali šta konkretno koje znači, mislim da ne zna ni 0,1% ljudi

pre interneta, život je bio jednostavniji i svakom razumljiv. sada je neophodan i višak podataka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...