Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Исте псовке у руском и српском немају једнаку тежину. Зашто му неко не каже да престане да прича стално?

Link to comment

Hteo sam da predložim da ustanovimo godišnju nagradu "Tupan godine", da glasamo pred novu godinu, ali mislim da imamo pobednika. Bikovićev serijal tupanizma teško može biti nadmašen,.

Link to comment

Predlažem da napravimo otklon od tradicije kafenisanja™ i dodelimo mu zlatnog tukana. Pored toga što je 1 slovo udaljen od tupana, kapitalni tukan se izdvaja iz okruženja baš zahvaljujući toj bikovićevskoj dozi izražajnog šarenila i veličanstvenoj kvaziaristokratskoj samouverenosti koja je totalno u neskladu sa intenzitetom gluposti koju konstantno emituje.

Toucan%20Ramphastos%20sulfuratus%20Mexico%20keel%20billed%20%20Ramphastos_w600_h600.jpg

Link to comment
Iako sam možda prestrog, to prezime me vuče na ovaj topik
"Odličan glumac, pametan mlad čovek. Ima li bolje?", upitala je devojka Miloša na društvenoj mreži. On je bez i malo ustezanja odgovorio da misli da je Ekrem Jevrić bolji glumac od njega. "Ima. Ekrem", napisao je Biković....Podsetimo, glumac je takođe na Tviteru oštro osudio psovanje u umetnosti. "O kakvoj kulturi je reč ako se psuje na filmu, u knjizi i u pozorištu", zapitao se glumac i dao podršku Rusiji koja je zabranila psovanje u javnom govoru.
Pa, jes, jedva ako postoje mozda dva ili tri klasika svetske knjizevnosti u kojima neko psuje... :isuse: Edited by Giggsy
Link to comment

Ali šta taj čovek misli o, recimo, predstavi Radovan III? Zamisli da si glumac i da ti ta predstava odvratna jer se mnogo psuje. Pa kakav to glumac možeš da postaneš? Gledam samo zanatsku stranu priče.

Link to comment
mene zanima sta taj glumac misli o Rableovom romanu "Gargantua i Pantagruel".
prezire sve osim brisanja dupeta guskom. garant. -_-edip: oftopik, ali sad me podseti - majka mi draga, tokom trudnoće sa mnom, čitala čarobni breg. dok joj starija sestra jedan dan nije otela to i dala gargantuu i pantagruela. otkako mi je to saopšteno, razjasnilo mi se dosta stvari u vezi s mojim personalitijem... ^_^ Edited by Joshua
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...