Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

:isuse:jbg, pogresi co'ek...
A bre, Singer, šta ti je... Ja i ne znam ko je taj tip, TV ne gledam, zbog topika o seriji "Ravna gora" sam pogledala prvu epizodu iste.Stvarno sam pomislila da je izdebilio da mu je brat monaRh, rek'o utripovo se čovek posle "Ako Srbija izgubi kralja..." :cool:
Link to comment

:lolol:Bar ova!Ali meni ovog deteta stvarno žao :(. Izgleda mi da nikad nije dobila šansu da se razvije u normalno ljudsko biće. Tata ležao apsu u SFRJ - ko zna kako su joj ispirali mozak od najranijeg detinjstva.Iskreno se nadam sledećem razvoju događaja - usladi joj se politika, shvati da je sposobnija od 4/5 svojih muških kolega, i kad dođe vreme da se vrati u kuhinjutm, ona kaže - screw you guys, I'm not going anywhere. I tako ih stručno odjebe.

Link to comment
hellisha, zar nije ovo prototip prave zene? Rinta po kuci, radi sta joj se kaze i sama sebi plete dzempere.
ima žena koje spremaju kuću periodično, po pozivu i učinku, ne moram da zarad toga pravim nekakvu obitelj s džemperima. :fantom:
Link to comment
ima žena koje spremaju kuću periodično, po pozivu i učinku, ne moram da zarad toga pravim nekakvu obitelj s džemperima. :fantom:
ja kao oženjen, ne mogu a da ne pohvalim tvoju mudru diskusiju.istraj do kraja!
Link to comment
ima žena koje spremaju kuću periodično, po pozivu i učinku, ne moram da zarad toga pravim nekakvu obitelj s džemperima. :fantom:
Da, ali u slučaju iznenadnih finansijskih poteškoća, mogli biste da se izdržavate prodajom džempera i, čak, da proširite proizvodnju na kape, šalove i nazuvke. Treba misliti unapred.yes.gif
Link to comment
ja sama sebi pletem dzempere! :mad:
I joste zaradjujes pare van kuce! :thumbsup: E onda praaavi domacin moze da sedne ispod verande, zapali cigar i prebira politku sa komsijom, kak i valja da bude.
Link to comment

Iako sam možda prestrog, to prezime me vuče na ovaj topik

"Odličan glumac, pametan mlad čovek. Ima li bolje?", upitala je devojka Miloša na društvenoj mreži. On je bez i malo ustezanja odgovorio da misli da je Ekrem Jevrić bolji glumac od njega. "Ima. Ekrem", napisao je Biković....Podsetimo, glumac je takođe na Tviteru oštro osudio psovanje u umetnosti. "O kakvoj kulturi je reč ako se psuje na filmu, u knjizi i u pozorištu", zapitao se glumac i dao podršku Rusiji koja je zabranila psovanje u javnom govoru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...