Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Moj komšija se svojevremeno školovao na ONO i DSZ, u međuvremenu ostao bez posla u školi, sad prešao na YT, snima hirurške zahvate, ošuri se od para.

  • +1 1
Link to comment

meni su za vreme male intervencije otvarali yt da se specijalizant podseti. sashio me svakako ko slepac, dobro je pa nije na obrazu :isuse:

 

inache ne zalim mnogo i da se zrtvujem za nauku i obrazovanje, ljudi moraju nekako da nauche. moja drugarica hirurg uveche skine rad, prochita tehniku i ujutro radi tako kako je prochitala. no ona je hirurg, ne mehanichar.

 

hirurzi chesto seru, a ovaj istok je nedorasla i nezaglavljena budala.

Link to comment
meni su za vreme male intervencije otvarali yt da se specijalizant podseti. sashio me svakako ko slepac, dobro je pa nije na obrazu :isuse:
 
inache ne zalim mnogo i da se zrtvujem za nauku i obrazovanje, ljudi moraju nekako da nauche. moja drugarica hirurg uveche skine rad, prochita tehniku i ujutro radi tako kako je prochitala. no ona je hirurg, ne mehanichar.
 
hirurzi chesto seru, a ovaj istok je nedorasla i nezaglavljena budala.
Ne bi ja ovo što tvoja drugarica radi poredio sa ovim debilom...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

 

 

Kad god odem iz Srbije na par dana, zaprepastim se gde živim... Kad pričam sa kolegama iz drugih zemalja, zaprepastim se koje teme kod njih dominiraju, o čemu ti ljudi razmišljaju i koliko je to sve normalnije od ovoga ovde...

 

Ovako, dok smo u svinjcu, to se teže primećuje...

 

 


Nikad necu zaboraviti kad mi je drugar pricao da je dobio kaznu od 100 franaka u Svajcarskoj (2-3 meseca nakon sto se doselio, nije se jos aklimatizovao) jer je usao u U-bahn minut pre nego sto je bilo predvidjeno. :D

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Već nije...

 

Polazim od sebe, a i pogledaj ljude ovde na forumu... Svi smo mi na naki način opižđeni mokrom krpom o glavu™, samo nekako to, pomalo, skrivamo, ali izbije tu i tamo, čim dođe neka škakljiva tema...

 

Kad god odem iz Srbije na par dana, zaprepastim se gde živim... Kad pričam sa kolegama iz drugih zemalja, zaprepastim se koje teme kod njih dominiraju, o čemu ti ljudi razmišljaju i koliko je to sve normalnije od ovoga ovde...

 

Ovako, dok smo u svinjcu, to se teže primećuje...

 

 

Pa jeste, niko na kraju nije imun na ono sto mu se servira na dnevnoj bazi. Ne mozes cak ni da dodjes u poziciju da vrednujes plasirano, jer ne zadovoljava elementarne vrednosti, recnik, bonton...baceni smo pitaj boga koliko kplja unazad, uhvatis sebe da se radujes kad naletis na vaspitanost i pristojnost.

Sad vec nisam siguran gde je drustvo najtanje, u obrrazovanju, porodici ili smo sistemski pali svuda. Sramota je sta ostavljamo u nasledje.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Hahaha

 

ne znam gde da stavim ovo, kako je ovoj nesrecnici spala maska za sekund

 

ode pristojnity u qratz, ne daj boze da neko zucne istinu

 

 

Nešto najjače ikada na dresiranim televizijama. Brale više neće gostovati al' neka joj je reko'. Vredi svake jbn sekunde.

Posted by Milan Charlie on Tuesday, March 15, 2022

 

Edited by Caligula
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...