Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

srecna okolnost je shto smo okruzeni jednako pazljivim susedima. bice vriske koliko hocesh, i pre kraja godine.

nema to veze sa susedima. use i u svoje kljuse. 

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

nema to veze sa susedima. use i u svoje kljuse. 

ima, bice vriska. shta biva kad se svoje ne poshtuje.

 

sledeci termin 21 oktobar. u kragujevcu da se oboji neshto. mi se secamo kad mi hocemo. tj nikad.

Edited by gospa buba
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

ako ima jedan, to je ovaj, možda sam propustio nešto

 

Pa zašto bi bio jedan, ima i 20. oktobar , 21. oktobar... zapravo mislim da nijedan datum nije primeren da se bilo šta švapsko promoviše i slavi.

Link to comment

21.10.

 

 

e

ovde nije u pitanju nikakvo slavlje, već gest u znak podrške. svakako da je datum debilno odabran, što je samo potvrda kakvi su umobolnici ovde na vladti

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ovo što kums reče, mogu da razumem neki čin podrške (mada ne vidim da im je sada nešto spec potrebna), ali ne jebeno na 6. april

 

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

Pa zašto bi bio jedan, ima i 20. oktobar , 21. oktobar... zapravo mislim da nijedan datum nije primeren da se bilo šta švapsko promoviše i slavi.

Ne promovise se nista spapsko, niti se slavi, nego se salje cuvena lepa slika u svet. To je motiv cele akcije. Da se dobiju lajkovi na instagramu i da se notira u nekim izvestajima. Da se izbalansira sa divljenjem bratu Siju. Srbija na sve cetiri strane. A datum je skandalozan.

 

I naravno da Lotara Mateusa treba da promovisemo i slavimo.

Link to comment
8 minutes ago, pacey defender said:

Ne promovise se nista spapsko, niti se slavi, nego se salje cuvena lepa slika u svet. To je motiv cele akcije. Da se dobiju lajkovi na instagramu i da se notira u nekim izvestajima. Da se izbalansira sa divljenjem bratu Siju. Srbija na sve cetiri strane. A datum je skandalozan.

 

I naravno da Lotara Mateusa treba da promovisemo i slavimo.

I Ramštajn, naravno, mislio sam na državu i državne simbole.

Link to comment
14 minutes ago, pacey defender said:

Ne promovise se nista spapsko, niti se slavi, nego se salje cuvena lepa slika u svet. To je motiv cele akcije. Da se dobiju lajkovi na instagramu i da se notira u nekim izvestajima. Da se izbalansira sa divljenjem bratu Siju. Srbija na sve cetiri strane. A datum je skandalozan.

 

I naravno da Lotara Mateusa treba da promovisemo i slavimo.

+1

 

Link to comment
32 minutes ago, JozoMujica said:

I Ramštajn, naravno, mislio sam na državu i državne simbole.

To je već jedna krajnost, 2020. je, nema potrebe za takvim razmišljanjem, neke stvari su prevaziđene odavno. Ali naravno da ne treba da zaboravljamo i da poganimo datume kao što je 6. april na ovaj način. 
 

Link to comment

Imajuci u vidu da im ovo nije prvi put da tako biraju datum siguran sam da nije slucajno. Jedino nisam siguran da li se ovdasnji mamlazi uvlace okupatoru ili su dobili naredjenje od svojih nadredjenih da ovako obelezavaju razne godisnjice.

Link to comment
18 minutes ago, Delija67 said:

Imajuci u vidu da im ovo nije prvi put da tako biraju datum siguran sam da nije slucajno. Jedino nisam siguran da li se ovdasnji mamlazi uvlace okupatoru ili su dobili naredjenje od svojih nadredjenih da ovako obelezavaju razne godisnjice.

Sve to sto navodis iziskuje kakav takav sistem sto je za ovaj skup idiota mislena imenica. Jednostavno nikom nije palo napamet nit razumeju zasto bi to bilo skandalozno i to je to.

Link to comment
1 hour ago, lo zingaro said:

Sve to sto navodis iziskuje kakav takav sistem sto je za ovaj skup idiota mislena imenica. Jednostavno nikom nije palo napamet nit razumeju zasto bi to bilo skandalozno i to je to.

S obzirom ko je u pitanju, nisam baš ubeđen da je slučajno...

 

Hint, taj je pisao ovde...

Link to comment
S obzirom ko je u pitanju, nisam baš ubeđen da je slučajno...
 
Hint, taj je pisao ovde...
Vesara bio na PPP?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...