Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Kako kako, pa napredno.

 

Jeste mu debilna formulacija ali ipak kaže da "Opština Obrenovac finansira četiri pokušaja vantelesne oplodnje, bez obzira koje je dete po redu i da li je u pitanju bračna ili vanbračna zajednica". 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako kako, pa napredno.

 

Jeste mu debilna formulacija ali ipak kaže da "Opština Obrenovac finansira četiri pokušaja vantelesne oplodnje, bez obzira koje je dete po redu i da li je u pitanju bračna ili vanbračna zajednica". 

 

Formulacija je :facepalm: 

Ali ako je ovo gore tačno, i funkcioniše u realnosti, onda je baš lepo. 

(Mada na nivou države potpuno pogrešno da zavisi od mesta stanovanja)

Link to comment
  • 2 weeks later...

kako je prvo povezano sa drugim? pod pretpostavkom da zamislimo da je prvo moguce? :unsure:

 

mislim, ja znam da se na etf uzgaja izvesna tehnichka logika, koju momci uredno pokushavaju da primene na drushtveni zivot, pa silno chude shto ne radi, ali ovo je neshto bash novo :hihi:

 

 

a i ja se svashta pitam :blink:

Edited by gospa buba
Link to comment

KOliko je ovo bolesno spinovanje, mene muka hvata

Nije da nisam očekivao da za provaljivanje testova na kraju okrive opoziciju, ali ovo je silovanje logike&zdravog razuma.

Link to comment
  • 4 weeks later...

:laugh:

 

Али у праву су, његов став дијеле и други. Да се врати војни рок обавезно и врати Косово, али ја не могу ето, примицач.

Link to comment

To beše onaj što je napravio saobraćajku? 

Ako jeste, skoro kružila neka bizarna izjava po društvenim mrežama o odnosu prema ženskom i muškom detetu. Rekao bih da je redak primer debila u pitanju, čak i za tu felu.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...