Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 hours ago, pacey defender said:

 

I drugo, ukoliko su botovi organizovani, a ima dovoljno nagovestaja da jesu, to znaci da postoji nekakva infrastruktura iza tog poduhvata, a pretpostavljamo i neke (ocekivane ili stvarne) kompenzacije za takve aktivnosti.

 

Kako nema kompenzacije? Šta misliš šta radi nesvršeni student prava zaposlen u npr. elektrodistribuciji, u kancelariji, za kompjuterom, tokom osmočasovnog radnog vremena? Distribuira struju?

Link to comment
5 hours ago, pacey defender said:

 Mozemo da pricamo o efektima botovanja, o tome da li ih precenjujemo. Aali prosto njihova funkcija nije jedino to da odvracaju paznju, nego to da iskrivljuju stvarnost i simuliraju podrsku koje inace nema, ili je nema u tom obimu. 

 

 

I drugo, ukoliko su botovi organizovani, a ima dovoljno nagovestaja da jesu, to znaci da postoji nekakva infrastruktura iza tog poduhvata, a pretpostavljamo i neke (ocekivane ili stvarne) kompenzacije za takve aktivnosti.

 

Pa upravo iz tog razloga što si naveo, samo ih treba blokirati i ignorisati postojanje, jer svaka reakcija na njih je njihova mala pobeda. Itekako su organizovani i upravo se, kako je pomenuo Vapad, boduje njihov učinak. Ako te uvuku u raspravu, to se računa. Ako neko skrinšotuje i širi dalje i smeje™ im se, to je opet njihova pobeda i ispunjeno je ono što se od njih očekuje.

 

U idealnom svetu, svi ostali bi ih blokrali sve i nikada ne bi ulazili u raspravu sa njima i ne bi ih skrinšotovali ili širili. Sve dok se ne bi stvorio mali zatvoreni svet i krug u kome botovi samo diskutuju jedni sa drugima, da praktično ne postoje za ostale. Ali naravno da ljudi ne razmišljaju već refleksno reaguju na gluposti koje ovi napišu. Trebalo bi da budemo malčice pametniji od toga.

 

Link to comment
On 25.11.2018. at 18:21, Majo said:

Ne kapiram to pracenje Krstica na tviteru.

 

Ni ja. Ja ga ne pratim jer sam mu rekao da je retard, pa me blokirao, ali verovatno bi i sam davno odustao da se ta nemila scena nije desila...

Link to comment
45 minutes ago, Mil@n said:

 

Ni ja. Ja ga ne pratim jer sam mu rekao da je retard, pa me blokirao, ali verovatno bi i sam davno odustao da se ta nemila scena nije desila...

Ne vidim ja tu nista nemilo:) 

Link to comment
Ladies & gentlemen, I give you: Vladimir Gajić, predsednik Advokatske komore Beograda i predsednik Pravnog saveta Narodne stranke Vuka Jeremića o "narijeđenjima" :kecman: zlotvora Broza:
 

 

 

 

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Vučić da je pametan da ne zabranjuje ništa od društvenih mreža, imbecili iz opozicije se nigdje ne samoubijaju kao na društvenim mrežama, pogotovo tnjiteru, kao leminzi. Matori ljudi, a pate od toga da imaju lajkove i retvite, majko moja. 

Link to comment

dok nisam video ovo drugo, verovao sam da je ovo gore nekakva ironija ili sta vec

mnogo  i od njega

 

na stranu to, nikad mi nije bilo jasno zasto se sergej uzima kao nekakva velicina, cije bi mudre reci trebalo citirati

 

glumac u punom smislu

i to sa onako, bas dobrom dozom srspke provincije u sebi

 

meni je on ok kao glumac i u tom nekom svetlu

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...